PÓŁKI ŚCIENNE ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wieszak na ręczniki / półka ścienna do łazienki Colombo Design Time W4277 Zobacz większe

Wieszak na ręczniki / półka ścienna do łazienki Colombo Design Time W4277

KOD: 250sdW4277

ID: 171723

Rok produkcji2001
ProducentColombo Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Colombo Design Time W4277

Wieszak na ręczniki / półka ścienna do łazienki

Opis

TIME W4277 to półka z wieszakiem na ręczniki i tacą ze stali nierdzewnej.

Racjonalizm wpłynął na powstanie nowej i współczesnej kolekcji. Niezbędne, ale proporcjonalne funkcje, inspirowane i zharmonizowane ze współczesnym wzornictwem.

Tagi

Colombo Design, Czas, Akcesoria łazienkowe, Wieszaki na ręczniki, Półki łazienkowe, Meble łazienkowe, wieszak na ręczniki, półka ścienna łazienkowa, Wieszaki na ręczniki ze stali nierdzewnej, Wieszaki na ręczniki metalowe, Wieszaki na ręczniki z mosiądzu, Mosiądz chromowany Wieszaki na ręczniki, Wieszaki na ręczniki, Ściana do łazienki ze stali nierdzewnej Półki, metalowe półki ścienne łazienkowe, mosiężne półki ścienne łazienkowe, chromowane mosiężne półki ścienne łazienkowe

Napisz opinię

Wieszak na ręczniki / półka ścienna do łazienki Colombo Design Time W4277

Wieszak na ręczniki / półka ścienna do łazienki Colombo Design Time W4277

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek