AKCESORIA ŁAZIENKOWE HOTELOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Uchwyt na rolkę papieru toaletowego z chromowanego mosiądzu Colombo Design CONTRACT W4992 Zobacz większe

Uchwyt na rolkę papieru toaletowego z chromowanego mosiądzu Colombo Design CONTRACT W4992

KOD: 250sdW4992

ID: 171378

Rok produkcji2019
ProducentColombo Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Colombo Design CONTRACT W4992

Uchwyt na rolkę papieru toaletowego z chromowanego mosiądzu

Opis

KONTRAKT W4992 to chromowany mosiężny uchwyt na papier toaletowy.

Kontrakt to linia produktów Colombo Design stworzona z myślą o łazienkach hotelowych i przestrzeniach publicznych. Wybór akcesoriów sugerowanych do tych przestrzeni, w których higiena, funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort są coraz ważniejsze.

Tagi

Colombo Design, Contract-Community, Meble hotelowe, Akcesoria łazienkowe do hoteli, Uchwyty na papier toaletowy do hoteli, Akcesoria łazienkowe do hoteli, Uchwyt na papier toaletowy, Metal Akcesoria łazienkowe do hoteli, Mosiądz Akcesoria łazienkowe do hoteli, Mosiądz chromowany Akcesoria łazienkowe do hoteli, Uchwyty na papier toaletowy metalowe do hoteli , Uchwyty na papier toaletowy z mosiądzu dla hoteli, Uchwyty na papier toaletowy z mosiądzu chromowanego dla hoteli

Napisz opinię

Uchwyt na rolkę papieru toaletowego z chromowanego mosiądzu Colombo Design CONTRACT W4992

Uchwyt na rolkę papieru toaletowego z chromowanego mosiądzu Colombo Design CONTRACT W4992

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek