WIESZAK NA RĘCZNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wieszak na ręczniki z chromowanego mosiądzu Colombo Design Time W4212 Zobacz większe

Wieszak na ręczniki z chromowanego mosiądzu Colombo Design Time W4212

KOD: 250sdW4212

ID: 171710

Rok produkcji2001
ProducentColombo Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Colombo Design Time W4212

Wieszak na ręczniki z chromowanego mosiądzu

Opis

TIME W4212 to dwustronny wieszak na ręczniki z chromowanego mosiądzu.

Racjonalizm wpłynął na powstanie nowej i współczesnej kolekcji. Niezbędne, ale proporcjonalne funkcje, inspirowane i zharmonizowane ze współczesnym wzornictwem.

Tagi

Colombo Design, Czas, Akcesoria łazienkowe, Wieszaki na ręczniki, Wieszak na ręczniki, Wieszaki na ręczniki metalowe, Wieszaki na ręczniki z mosiądzu, Wieszaki na ręczniki z mosiądzu chromowanego

Napisz opinię

Wieszak na ręczniki z chromowanego mosiądzu Colombo Design Time W4212

Wieszak na ręczniki z chromowanego mosiądzu Colombo Design Time W4212

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek