COBRILLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

COBRILLO

Producent: Cobrillo

Cobrillo opiera swoje dobre samopoczucie na upale, na cudownych doznaniach, które mogą ogarnąć nasze ciało, aby przynieść nam odprężenie, oderwanie się od problemów i myśli, chwilę dla "nas".

Dumnie "Made in Italy" w każdym aspekcie i komponencie, Cobrillo produkty są wynikiem szczególnego połączenia wysokiej jakości produkcji i rzemieślniczej wartości dodanej pracy pełnych pasji mężczyzn i kobiet.

Cobrillo narodził się z chęcią niesienia dobrego samopoczucia ludziom, w ich domach, w ich przestrzeniach, w ich intymność, z pomocą doświadczonych lekarzy znających potrzeby i tajemnice ciała i umysłu oraz inżynierów zdolnych do przekształcania pomysłów w konkretne projekty.

Dążenie do dobrego samopoczucia jest teraz mantrą w doświadczaniu codziennego życia jest coraz bardziej, z dniami pełnymi zobowiązań i nowoczesnymi stylami życia, które wymagają coraz większej wydajności.

Cobrillo, z rewolucyjnym duchem w odniesieniu do zasad i oferty rynkowej oraz z break designem, odjął termo -futro niture od prostej funkcji podgrzewacza do ręczników, aby przekształcić go w użyteczny element w dzisiejszej dynamice „domów klimatycznych”, wyposażając go w logikę jednocześnie funkcjonalną, zrównoważoną i estetyczną.

Wyposażony we własną osobowość, która prowadzi dialogi dzięki skoordynowanym akcesoriom ciepło Cobrillo staje się scenograficznie bohaterem środowisk i architektur, w których jest umieszczony.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek