GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podłogowy podgrzewacz do ręczników z pilotem zdalnego sterowania Cobrillo MANNEQUIN Zobacz większe

Podłogowy podgrzewacz do ręczników z pilotem zdalnego sterowania Cobrillo MANNEQUIN

KOD: 250sdcobrillomannequin

ID: 170930

ProducentCobrillo
CenaCena od 881.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cobrillo MANNEQUIN

Podłogowy podgrzewacz do ręczników z pilotem zdalnego sterowania

Opis

Manekin - Wyposaża, oświetla i rozgrzewa Twoje ciało

CZAS 10 MINUT: Minimalne zużycie z maksymalnym rezultatem. Wyłącza się automatycznie. Po 5 minutach szata oparta o manekin osiąga idealne ciepło.
OPATENTOWANE NA WYNALAZEK
TERMOTERAPIA: Skupia ciepło w tych częściach szlafroka i ręcznika, zapewniając dobre samopoczucie naszemu ciału.
PILOT: Włącza zarówno światło, jak i ogrzewanie.
ŚWIATŁO: 2 diody LED skierowane w dół - miękkie światło zapewniające relaksujące otoczenie.
WYKOŃCZENIE: Wykończenia +30%. Zobacz kartę kolorów.
ELEKTRYCZNY: 480 wat.

Tagi

Cobrillo, Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki, Grzejniki i grzejniki dekoracyjne, Grzejniki dekoracyjne, Grzejniki łazienkowe, Podgrzewacze ręczników, Grzejnik, klimakonwektory i grzejniki, grzejnik, grzejnik dekoracyjny, Podgrzewacz do ręczników, Współczesny styl Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, Metal Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, grzejniki stalowe, klimakonwektory i grzejniki, grzejniki współczesne, grzejniki metalowe, grzejniki stalowe, grzejniki podłogowe, grzejniki z pilotem, grzejniki elektryczne, grzejniki dekoracyjne w stylu współczesnym, grzejniki metalowe dekoracyjne, grzejniki stalowe , Elektryczne Grzejniki Dekoracyjne, Podłogowe Grzejniki Dekoracyjne, Grzejniki Dekoracyjne z Pilotem, Nowoczesny Styl Ręczniki, Metalowe Grzejniki Ręcznikowe, Stalowe Grzejniki Ręcznikowe

Napisz opinię

Podłogowy podgrzewacz do ręczników z pilotem zdalnego sterowania Cobrillo MANNEQUIN

Podłogowy podgrzewacz do ręczników z pilotem zdalnego sterowania Cobrillo MANNEQUIN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek