GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy grzejnik dekoracyjny naścienny Cobrillo ARGO Zobacz większe

Stalowy grzejnik dekoracyjny naścienny Cobrillo ARGO

KOD: 250sdcobrilloargo

ID: 170919

ProducentCobrillo
CenaCena od 567.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cobrillo ARGO

Stalowy grzejnik dekoracyjny naścienny

Opis

Argo - Element grzewczy wykonany ze stali węglowej zapewnia rozwiązania dostosowane do specjalnych warunków. Dostępna w wersji elektrycznej i hydraulicznej, w szerokiej gamie kolorystycznej.

Wat: 390, 416, 472, 528.

Tagi

Cobrillo, Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki, Grzejniki i grzejniki dekoracyjne, Grzejniki dekoracyjne, Grzejnik, klimakonwektor i grzejnik, grzejnik, grzejnik dekoracyjny, Grzejniki w stylu współczesnym, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki metalowe, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki stalowe , klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki w stylu współczesnym, Grzejniki metalowe, Grzejniki stalowe, Grzejniki płytowe, Grzejniki naścienne, Grzejniki na gorącą wodę, Grzejniki w stylu współczesnym, Grzejniki dekoracyjne metalowe, Grzejniki stalowe, Grzejniki płytowe, Grzejniki dekoracyjne na gorącą wodę , Dekoracyjne grzejniki ścienne

Napisz opinię

Stalowy grzejnik dekoracyjny naścienny Cobrillo ARGO

Stalowy grzejnik dekoracyjny naścienny Cobrillo ARGO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek