GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Grzejnik płytowy stalowy Cobrillo SARA Zobacz większe

Grzejnik płytowy stalowy Cobrillo SARA

KOD: 250sdcobrillosara

ID: 170936

ProducentCobrillo
CenaCena od 1300.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cobrillo SARA

Grzejnik płytowy stalowy

Dane techniczne

1460 x 495 mm
1860 x 495 mm

Opis

Osłona Sara - Grzałka wykonana ze stali węglowej Charakteryzuje się dwoma możliwymi do połączenia elementami: „korpus”, podstawa promiennikowa dostępna w wersji elektrycznej i hydraulicznej oraz „osłona” dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej . Rezultatem jest wyjątkowy i funkcjonalny obiekt, który umebluje i ogrzewa.

Tagi

Cobrillo, Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki, Grzejniki i grzejniki dekoracyjne, Grzejniki dekoracyjne, Grzejniki łazienkowe, Podgrzewacze ręczników, Grzejnik, klimakonwektory i grzejniki, grzejnik, grzejnik dekoracyjny, Podgrzewacz do ręczników, Współczesny styl Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, Metal Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, grzejniki stalowe, klimakonwektory i grzejniki, grzejniki w stylu współczesnym, grzejniki metalowe, grzejniki stalowe, grzejniki panelowe, grzejniki ścienne, grzejniki wodne, grzejniki elektryczne, grzejniki dekoracyjne w stylu współczesnym, grzejniki metalowe, Grzejniki dekoracyjne stalowe, Grzejniki dekoracyjne elektryczne, Grzejniki płytowe, Grzejniki dekoracyjne na gorącą wodę, Grzejniki dekoracyjne naścienne, Grzejniki łazienkowe w stylu współczesnym, Grzejniki łazienkowe metalowe, Grzejniki łazienkowe stalowe

Napisz opinię

Grzejnik płytowy stalowy Cobrillo SARA

Grzejnik płytowy stalowy Cobrillo SARA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek