BMT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 200 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 200 elementów

BMT

Producent: BMT

BMT, organizacja, która stale koncentruje się na wysokich standardach jakości, doborze najlepszych surowców i nieustannej innowacyjności w całym procesie produkcyjnym, działa z zakładu o powierzchni około 10 000 m2, w którym odbywają się wszystkie etapy produkcji, aby zagwarantować jakość produktu. Wartość dodana BMT polega głównie na sukcesie w osiąganiu wydajności produkcji przemysłowej, przy jednoczesnym zapewnieniu rzemieślniczej dbałości o każdy najmniejszy szczegół typowy dla włoskiej produkcji, będącej synonimem kreatywności i tradycji: innymi słowy, prawdziwa włoska doskonałość, wyrażona w meblach łazienkowych wyróżniających się wygląd, technologia i wygoda.

NASZE MOCNE STRONY... OD LUDZI DO JAKOŚCI

PROJEKT Dla BMT tworzenie produktu oznacza przekształcanie pomysłów i projektów w rzeczywistość. W nieustannym poszukiwaniu idealnego połączenia formy i funkcji design to umiejętność reagowania na ulotną inspirację, interpretowania jej i przekształcania w finalny produkt o niekwestionowanej elegancji i wysokich walorach użytkowych, nieustannie tworząc nowe rozwiązania, odpowiadające na zmieniające się potrzeby ludzkości .

WYBÓR Zaspokojenie potrzeb i upodobań klienta to podstawa, dlatego BMT jest w stanie spełnić wszystkie Państwa życzenia, produkując meble łazienkowe o indywidualnym designie: ogromna modułowość produktów jest jedną z mocnych stron BMT. Co więcej, szeroki, zróżnicowany wybór wykończeń jest podstawą dla modułowych systemów łazienkowych, które mogą atrakcyjnie wpasować się w bardzo różne konteksty architektoniczne.

JAKOŚĆW BMT jesteśmy przekonani, że prawdziwą doskonałość można osiągnąć tylko wtedy, gdy pasja i tradycja łączą się z badaniami i technologią . Bazując na swoim bezcennym doświadczeniu i know-how, BMT nieustannie pracuje nad rozwojem najwyższej jakości produktów do mebli łazienkowych. Dążenie do ciągłego podnoszenia standardów jakości w trakcie produkcji oznacza pracę z szeroką gamą, nawet bardzo różnych materiałów, maksymalne wykorzystanie ich właściwości, dobór najlepszych wykończeń i stosowanie wyłącznie wysokiej jakości komponentów.

SZYTE NA MIARĘ Wysoki stopień modułowości kolekcji a wiele opcji dostosowywania w zakresie materiałów, wykończeń i kolorów umożliwia opracowanie pomysłu na łazienkę całkowicie skrojonego na miarę klienta, zarówno pod względem wielkości, jak i kształtu. Takie indywidualne podejście do projektu wyposażenia łazienki pozwala firmie BMT zagwarantować produkt zaprojektowany i zbudowany zgodnie z potrzebami klienta, z obsesyjnym perfekcjonizmem.

INNOWACJE I TECHNOLOGIE: SERCE WŁOSKIEJ DOSKONAŁOŚCI Ciągła innowacyjność procesów produkcji i zarządzania, w połączeniu z wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w swoim zakładzie umożliwia BMT zawsze działanie z silnym naciskiem na zagwarantowanie klientom wysokich standardów wygody i jakości. Cały cykl produkcyjny odbywa się we Włoszech pod czujnym okiem wykwalifikowanych pracowników, którzy wnoszą do swojej pracy pasję. KONTRAKT Dzięki specyficznej strukturze organizacyjnej i doświadczeniu w wyposażeniu łazienek BMT jest głównym dostawcą kontraktowym niestandardowych rozwiązań w zakresie mebli łazienkowych do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych jednostki. Szeroka gama wysokiej jakości produktów i styl, który z powodzeniem łączy wygląd z praktycznością, sprawiają, że BMT Contract jest właściwą odpowiedzią na ważne projekty, w których niezawodna i precyzyjna obsługa jest podstawowym, niezbędnym warunkiem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek