SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka wisząca z szufladami BMT Ikon 10 Zobacz większe

Szafka wisząca z szufladami BMT Ikon 10

KOD: 250sdIK-10

ID: 164337

Rok produkcji2019
ProjektantMODO Design
ProducentBMT

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

BMT Ikon 10

Szafka wisząca z szufladami

Dane techniczne

L.144 P.50,2 H.195 cm

Opis

IKON to projekt o współczesnym posmaku, w którym elementy tworzą oryginalną grę na miękkich tonach.
Każdy projekt BMT jest jedyny w swoim rodzaju i prezentuje swoje niezwykłe cechy, które czynią z niego prawdziwą ikonę stylu. Wyróżniającym się elementem IKON jest kąt 45° na drzwiach, konstrukcji i górze, łączący wyrafinowane i dobrze wyważone bryły. Blat ze zintegrowaną umywalką o rygorystycznym i zasadniczym projekcie jest wynikiem dogłębnych badań i prezentuje współczesny charakter naszego projektu.

Tagi

BMT, MODO Design, Ikon, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumykowe z fornirem, Szafki podumykowe z drewna, Szafki podumywalkowe wiszące, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami, arredobagno, design, mobile da bagno, arredamento per bagno

Napisz opinię

Szafka wisząca z szufladami BMT Ikon 10

Szafka wisząca z szufladami BMT Ikon 10

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek