SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienna drewniana szafka na kosmetyki z lustrem BMT Galaxy 16 Zobacz większe

Naścienna drewniana szafka na kosmetyki z lustrem BMT Galaxy 16

KOD: 250sdGA-16

ID: 164324

Rok produkcji2020
ProjektantFabio Bucco
ProjektantGianni Roccabruna
ProducentBMT

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

BMT Galaxy 16

Naścienna drewniana szafka na kosmetyki z lustrem

Dane techniczne

L. 130 cm
str. 50,4 cm
Wys. 185 cm

Opis

GALAXY prezentuje czystą i funkcjonalną estetykę, która wzbogaca przestrzeń poprzez oryginalne kombinacje form i wykończeń. System otwierania rowków wbudowany w drzwi, dostępny w wykończeniu tytanowym lub lakierowanym, optymalizuje czystość estetyczną. Nasze podstawowe i wyważone rozwiązania idealnie pasują do wnętrz łazienkowych, czyniąc je atrakcyjnymi i funkcjonalnymi.

Tagi

BMT, Gianni Roccabruna, Fabio Bucco, Galaxy, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe wiszące, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z lustrem

Napisz opinię

Naścienna drewniana szafka na kosmetyki z lustrem BMT Galaxy 16

Naścienna drewniana szafka na kosmetyki z lustrem BMT Galaxy 16

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek