SZAFKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka na kosmetyki BMT Ikon 14 Zobacz większe

Szafka na kosmetyki BMT Ikon 14

KOD: 250sdIK-14

ID: 164341

Rok produkcji2019
ProjektantMODO Design
ProducentBMT

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

BMT Ikon 14

Szafka na kosmetyki

Dane techniczne

L.242 P.50,2 H.195 cm

Opis

IKON to projekt o współczesnym posmaku, w którym elementy tworzą oryginalną grę na miękkich tonach.
Każdy projekt BMT jest jedyny w swoim rodzaju i prezentuje swoje niezwykłe cechy, które czynią z niego prawdziwą ikonę stylu. Wyróżniającym się elementem IKON jest kąt 45° na drzwiach, konstrukcji i górze, łączący wyrafinowane i dobrze wyważone bryły. Blat ze zintegrowaną umywalką o rygorystycznym i zasadniczym projekcie jest wynikiem dogłębnych badań i prezentuje współczesny charakter naszego projektu.

Tagi

BMT, MODO Design, Ikon, Blaty podumywalkowe, Szafki łazienkowe, Meble łazienkowe, blaty umywalkowe, szafki łazienkowe, Blaty umywalkowe w stylu współczesnym, Blaty umywalkowe w stylu współczesnym, Blaty umywalkowe z drewna fornirowanego, Blaty umywalkowe z drewna konstrukcyjnego, Blaty umywalkowe pojedyncze, Szafki łazienkowe w stylu współczesnym, Drewno Szafki łazienkowe, okleina drewniana Szafki łazienkowe, Drewno konstrukcyjne Szafki łazienkowe, Podwieszane szafki łazienkowe, Szafki łazienkowe ścienne, arredobagno, design, mobile da bagno, arredamento per bagno

Napisz opinię

Szafka na kosmetyki BMT Ikon 14

Szafka na kosmetyki BMT Ikon 14

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek