AZZURRA CERAMICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 135 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 135 elementów

AZZURRA CERAMICA

Producent: Azzurra Ceramica

Azzurra została założona w 1985 roku w Civita Castellana, a w 2018 roku otworzyła showroom w Mediolanie. Firma bada możliwości materiału ceramicznego poprzez intensywne badania projektowe i zastosowanie zaawansowanych technologii w celu nakreślenia nowego sposobu pojmowania łazienki: przestrzeni do życia w płynny sposób, jako kontynuacji życia.

Filozofia marki Bespoke Bathrooms opiera się na produkcji, w całości wykonanej we Włoszech, armatury sanitarnej na miarę, która poszerza doświadczenie życia poprzez wyrażanie wielu możliwości kroju, rozmiaru i koloru.

Projektanci i architekci o międzynarodowej renomie przez lata projektowali kolekcje marki. Wśród nich Hera, zaprojektowana przez Daniela Libeskinda i inspirowana neoklasycznymi marmurowymi rzeźbami, jest hołdem dla ruchu, prostoty i lekkości.

Począwszy od 2019 roku Azzurra zainaugurowała współpracę z DGO_Diego Grandi Office, która na nowo definiuje wizerunek firmy. Znajduje to odzwierciedlenie w nowej grafice katalogu i strony internetowej oraz w tymczasowych ekspozycjach gabloty wystawowej w Mediolanie, wizualnym i koncepcyjnym wyrazem filozofii Bespoke Bathroom.

Wiele międzynarodowych nagród i certyfikatów przyznało Azzurrę na przestrzeni lat. Wśród nich wyróżnienie na Compasso d'Oro (2011), trzy nominacje w Designpreis Deutschland (2011), włączenie do ADI Design Index zbierającego najlepsze włoskie wzornictwo (2010), If Product Design Award (2009) , Design Plus (2009 i 2011), Red Dot Award Communication Design (2009), Due Good Design Award (2009).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek