AXOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 81 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 81 elementów

AXOR

Producent: Axor

Wprowadzony na rynek w 1993 roku, Axor tworzy dobrze zaprojektowane, wysokiej jakości, zaawansowane technologicznie baterie, baterie i prysznice, które dążą do formalnej i funkcjonalnej perfekcji. Każda kolekcja Axor to wyjątkowe produkty do łazienki i kuchni, które dopasowują się do każdego kontekstu i spełniają najwyższe standardy wzornictwa, technologii i produkcji. Od początku istnienia firma kieruje się trzema podstawowymi wartościami: awangardowym designem, indywidualizacją i perfekcją. Axor jest teraz synonimem innowacyjnego, wyrafinowanego, skrojonego na miarę designu łazienki. Produkty marki to innowacja, ekskluzywność i indywidualizacja, dzięki współpracy z architektami i projektantami o międzynarodowej renomie, takimi jak Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud i Barber & Osgerby.

Baterie łazienkowe i kuchenne Axor: najnowocześniejsza personalizacja i design Dwadzieścia pięć lat temu, wraz z wprowadzeniem pierwszej designerskiej kolekcji Axor Starck, marka stała się pionierem innowacyjnych technologii, wyznaczając trendy w projektowaniu łazienek. Baterie umywalkowe Axor Starck V zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu funkcjonalności, przenosząc esencję wody do umywalki poprzez idee przejrzystości i „nieformy”. Obiekt składa się z dwóch części: podstawy zawierającej wkład mieszający oraz przezroczystego szklanego korpusu, który jest dopasowany do góry

woda unosi się, by spłynąć nad umywalką z efektem naturalności i obfitości, podczas gdy bateria dostarcza mniej niż połowę ilości wody standardowa bateria.

Produkty Axor emanują osobowością. Firma stawia na niepowtarzalne wzornictwo z rozbudowaną linią produktową, która daje swoim klientom możliwość wyboru przedmiotów, które najlepiej zaspokoją ich indywidualne potrzeby. Rozwiązania Axor obejmują baterie umywalkowe, wanny, kolumny prysznicowe, baterie kuchenne, umywalki i wylewki, każda o niepowtarzalnym designie.

Jednouchwytowa bateria umywalkowa Axor Edge z wycinaną wylewką typu push-open z precyzyjnie wykończonymi krawędziami i powierzchnie zdobyły German Design Award. Produkt jest częścią kolekcji o tej samej nazwie, luksusowej symbiozy elementów geometrycznych i perfekcji wykonania. Mikser składa się z asymetrycznie połączonych kostek, które tworzą imponujący klejnot. Axor Edge jest dostępny dla umywalek, wanien, bidetów i termostatycznych modułów prysznicowych.

Kolekcja Axor Shower/Front, zaprojektowana przez Front Design, pozwala użytkownikom eksperymentować z wodą w nowych i zaskakujące sposoby, zaczynając od dostawy i dystrybucji w domu. Inspiracją dla wylewki prysznicowej jest kształt lejka. Front Design stworzył kilka produktów Axor do prysznica, w tym dwustrumieniową głowicę prysznicową z podłączeniem do ściany lub sufitu, wszystkie w chromie z pojedynczą rączką prysznicową ze strumieniem deszczowym i termostatyczną kolumną prysznicową ze stali nierdzewnej.

Kolekcja Axor One z uniwersalny moduł termostatyczny, pozwala użytkownikom na dodanie charakterystycznego elementu do swoich pryszniców. Swoim płaskim kształtem, delikatnie zaokrąglonymi narożnikami i dużymi wymiarami Axor One wywołuje uczucie spokoju. Wszystkie funkcje znajdują się w centralnym elemencie, który umożliwia sterowanie nawet trzema prysznicami, którymi można sterować za pomocą prostego dotyku. Axor Citterio M to elegancka i lekka kolekcja, która dobrze sprawdza się w umywalkach, wannach i pomieszczeniach kuchennych. Stylowy detal nawiązuje do klasycznej estetyki baterii trzyotworowej. Stworzona przez mediolańskiego projektanta, który nadał kolekcji nazwę, elegancka chromowana bateria Axor Citterio M doskonale uzupełnia inne baterie i akcesoria.

Umywalki i wanny Axor: design i funkcjonalnośćWzornictwo Axor ożywa w umywalkach i wannach. Stworzony w odpowiedzi na ludzkie pragnienie harmonii, blat i umywalka do zabudowy Axor Massaud są częścią kolekcji dla miłośników świata przyrody. Bateria przypomina kształty natury

strumień wody staje się wodospadem i spływa do niecki, która staje się jeziorem. Forma wanny z tej samej kolekcji nawiązuje do naturalnego schronienia odizolowanego od zgiełku codzienności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek