BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Axor Axor Urquiola - 168 mm Zobacz większe

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Axor Axor Urquiola - 168 mm

KOD: 250sdaxoraxorurquiola-168mm

ID: 161778

ProjektantPatricia Urquiola
ProducentAxor

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Axor Axor Urquiola - 168 mm

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa

Opis

3-otworowa bateria umywalkowa naścienna.

Zmysłowa kolekcja Axor Urquiola, z wieloma uroczymi detalami, jest niezwykle różnorodna. Widać to w zabawnej mieszance stylów: miękkie kształty wtapiają się w duże powierzchnie. Asymetrie mikserów sprawiają, że wyglądają tak, jakby ewoluowały w sposób naturalny. Umywalka i wanna nawiązują do znanych form. Wreszcie wszystkie elementy łączą się w jedną wieloaspektową całość. Czysty eklektyzm – od miksera po akcesoria.
Axor świadomie wybrał wielokrotnie nagradzaną architektkę Patricię Urquiolę na swojego partnera projektowego, aby uzyskać wielopłaszczyznową perspektywę na łazienkę. W Axor Urquiola, Grande Dame designu wyraża swoją wizję łazienki. Bardzo osobiste miejsce komunikacji, w którym wszystko harmonijnie się ze sobą miesza: style, osobowości, stare i nowe.

Tagi

Axor, Patricia Urquiola, Axor Urquiola, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, Baterie umywalkowe, Nowoczesne baterie umywalkowe, Metalowe baterie umywalkowe, Brass umywalkowe, Chromowane baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe 3-otworowe, Baterie umywalkowe naścienne

Napisz opinię

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Axor Axor Urquiola - 168 mm

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Axor Axor Urquiola - 168 mm

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek