KRAN WANNOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Termostatyczna bateria wannowa Axor Axor Starck Organic Zobacz większe

Termostatyczna bateria wannowa Axor Axor Starck Organic

KOD: 250sdaxoraxorstarckorganic

ID: 161753

Rok produkcji2012
ProjektantPhilippe Starck
ProducentAxor

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Axor Axor Starck Organic

Termostatyczna bateria wannowa

Opis

Axor Starck Organi c to kolekcja, która w równym stopniu przemawia do serca, jak i do intelektu: organiczny minimalistyczny design kipi zmysłowością i energią i przewija się przez całą kolekcję – od baterii umywalkowych po akcesoria . Nowy strumień prysznicowy miksera gwarantuje zmysłowe doznania z wodą i jest ekonomiczny pod względem zużycia, a koncepcja sterowania baterii umywalkowych zapewnia odpowiedzialne korzystanie z wody, a ergonomia jest imponująca. Oprócz funkcjonalnych i ekologicznych zalet kolekcji można ją również łączyć na różne sposoby: Axor Starck Organic harmonijnie wtapia się w różne otoczenia.

Tagi

Axor, Philippe Starck, Axor Starck Organic, Baterie wannowe, Baterie łazienkowe, Baterie wannowe, Baterie wannowe w stylu współczesnym, Baterie wannowe Design, Baterie wannowe, Baterie termostatyczne wannowe, Baterie wannowe z ogranicznikiem przepływu

Napisz opinię

Termostatyczna bateria wannowa Axor Axor Starck Organic

Termostatyczna bateria wannowa Axor Axor Starck Organic

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek