GŁOWICA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Deszczownica z wbudowanym oświetleniem Axor Axor Lamp Shower Nendo Zobacz większe

Deszczownica z wbudowanym oświetleniem Axor Axor Lamp Shower Nendo

KOD: 250sdaxoraxorlampshowernendo

ID: 161710

Rok produkcji2013
ProjektantNendo
ProducentAxor

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Axor Axor Lamp Shower Nendo

Deszczownica z wbudowanym oświetleniem

Opis

Oki Sato, kreatywny mózg japońskiego studia projektowego Nendo, w magiczny sposób łączy światło i wodę w nowym Axor LampShower. „Ani lampa, ani prysznic, jest hybrydowy” — mówi 35-letni Sato. Lekkość projektu wizualnego oraz połączenie światła i wody nadają prysznicowi jeszcze bardziej zmysłowy wymiar. Przyczyniają się do tego szerokie krawędzie prysznica i ciepłe oświetlenie ambientowe.

Tagi

Axor, Nendo, Axor Lamp Shower Nendo, Głowice prysznicowe, Prysznice i wanny, Baterie łazienkowe, Głowica prysznicowa, Nowoczesny styl Głowice prysznicowe, Design Głowice prysznicowe, Metalowe głowice prysznicowe, Głowice prysznicowe z ramieniem, Głowice prysznicowe naścienne, Głowice prysznicowe z zabudowaną -w światłach, prysznice deszczowe

Napisz opinię

Deszczownica z wbudowanym oświetleniem Axor Axor Lamp Shower Nendo

Deszczownica z wbudowanym oświetleniem Axor Axor Lamp Shower Nendo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek