ANTRAX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów

ANTRAX

Producent: Antrax

Antrax urodził się pod koniec lat 90. w Resanie, w rejonie Treviso. Od samego początku naszym celem było tworzenie nowoczesnych, designerskich rozwiązań grzewczych. I to właśnie poszukiwanie wydajności cieplnej połączone z dbałością o estetykę jest stylistycznym znakiem rozpoznawczym marki. W ten sposób grzejniki i grzejniki dekoracyjne stają się prawdziwymi akcesoriami meblowymi, które są w stanie dostosować się do różnych wrażliwości odbiorców. Mocno zakotwiczony w swoich korzeniach, a jednocześnie niosący międzynarodowe powołanie, Antrax jest przykładem udanego Made in Italy. Firma od zawsze współpracowała z projektantami z całego świata: do czołowych nazwisk włoskiego designu, takich jak Matteo Thun, Luca Gonzo i Francesco Lucchese, dołączają osobowości Antonio Rodrigueza, Daniela Libeskinda, Marca Sadlera i Victora Vasilev.

mieszanka przeżyć łączy się z kolei z chęcią wzbogacenia tradycji kulturowej obszaru Treviso. Ustanowienie kursów szkoleniowych i inicjatyw związanych ze sztuką sprawia, że Antrax jest naprawdę ważnym graczem we włoskim kontekście szkoleniowym. W tej podróży na najwyższym poziomie Made in Italy, grzejniki Antrax i podgrzewacze do ręczników zostają potwierdzone jako najwyższy wyraz włoskiego designu, zdolny do interpretacji nowego sposobu życia i doświadczania wnętrz.

Antrax, podgrzewacze do ręczników i grzejniki dekoracyjneAntrax bada z Wykorzystaj wszystkie wymiary grzejnika dekoracyjnego, tworząc projekty łączące estetykę i funkcjonalność. Dowodem wiodącej roli marki na arenie międzynarodowej są liczne nagrody zdobyte na przestrzeni lat. Między innymi podgrzewacz do ręczników Tubone, który wystąpił również na ADI Compasso d'Oro, otrzymał nagrodę Bañeo 2007 i nagrodę Oderzo od Unindustria. Kreacja sygnowana przez Andreę Crosettę przedstawia stalowy rdzeń, który podkreśla pionowe kształty, krągłość linii i harmonię proporcji. Współpraca z projektantami z całego świata nadaje kolekcji Anthrax kosmopolityczną i wyrafinowaną duszę. Grzejnik staje się w ten sposób obiektem designerskim, jak w przypadku Saturn & Moon, dzieła Petera Rankina, które fascynuje chromowanymi i matowym złotem.

Dzieło, które z łatwością wpasuje się w najróżniejsze konteksty, od mieszkań po obiekty mieszkalne. Tę samą elastyczność można zaobserwować w grzejnikach łazienkowych Teso i Zero-Otto, które zdobyły nagrodę Red Dot Design Award. Te dwie prace, znajdujące się w kolekcji Design, wykorzystują plastyczność aluminium, aby zaproponować geometryczne sugestie, które wzbogacają przestrzeń łazienki.

Wiarygodność Anthrax na arenie światowej zależy również od ekspozycji niektórych jej kreacji w najważniejszych międzynarodowych miejscach. Stalowy chromowany grzejnik designerski Vu, wykonany przez Massimo Iosa Ghini, znalazł swoje miejsce w monachijskiej galerii sztuki. Z kolei Marc Sadler podpisał projekt grzejnika Byobu, grzejnika inspirowanego japońskimi szkłami dekoracyjnymi. Powierzchnie promieniste otwierają się i zamykają jak drzwi, obracając kołki przymocowane do ściany. Byobu jest jednocześnie elementem technicznym i dekoracyjnym o wielu funkcjach, gdyż oprócz ogrzewania może pełnić funkcję podgrzewacza do ręczników, a dzięki akcesorium „momoko” haczykowi do przymocowania do ściany staje się pojemnikiem na ręczniki i szlafroki.

Grzejniki Antrax: design, funkcjonalność i energooszczędność Firma Antrax przede wszystkim wyczuła, że koncepcja mebli „na miarę” można zastosować również do mebli łazienkowych. Dlatego narodziła się udana współpraca z projektantami, takimi jak Matteo Thun i Antonio Rodriguez. Swoją artystyczną wrażliwość wykorzystali do stworzenia projektów, które są w stanie wpasować się w każde otoczenie, jak suknia o wysokim stopniu krawiectwa. W tym sensie pionowy podgrzewacz ręczników Serie T stanowi prawdziwy punkt zwrotny w historii firmy, ponieważ najpierw łączy wszystkie elementy filozofii Anthrax: efektywność energetyczną, dbałość o design i funkcjonalność. Nowe kolekcje firmy nadal podążają ścieżką wytyczoną przez jej najwcześniejsze kreacje. Na przykład grzejnik dekoracyjny Android jest skonfigurowany jako pionowa rzeźba, przeznaczona do upiększania biur lub domów. Zainspirowany japońskim origami, jest wykonany z materiału nadającego się do recyklingu i ekologicznego.

Kolekcja modułowych aluminiowych grzejników panelowych Waffle nosi prestiżowy podpis Piero Lissoni. Zainspirowany tłoczonym gofrem słynnego belgijskiego deseru, Waffle łączy wyrafinowaną estetykę z wysoką wydajnością w zakresie ogrzewania i zrównoważonego rozwoju, stając się elementem wyposażenia. Waffle oferuje wiele możliwości instalacji dzięki modułowości paneli i nowym wykończeniom Frag, Crag, Lrag, Arag i Mrag. Tavola Total Mirror, zaprojektowana przez Andreę Crosettę, narodziła się z ewolucji produktu Tavola, zaprezentowanego już w 2014 roku i jest idealną syntezą grzejnika i lustra. Stół Total Mirror znajduje swoje naturalne zastosowanie w łazience, gdzie doskonale spełnia swoją podwójną funkcję. Grzejnik Cod_E to grzejnik elektryczny nowej generacji, opracowany przez firmę Antrax po dwóch latach badań i rozwoju. Prosta i czysta obudowa z zaokrąglonymi krawędziami zawiera układ elektryczny, który zapewnia niskie zużycie energii dzięki wymianie ciepła, która zachodzi zarówno na drodze promieniowania, jak i konwekcji.

E-commerce firmy Anthrax na temat Maximus Design Niektóre z najsłynniejszych grzejników dekoracyjnych firmy Anthrax są w sprzedaży w sklep Maximus Design, taki jak Android, Flaps, Teso. Wybierz preferowany grzejnik dekoracyjny i skonfiguruj wymiary oraz wykończenie tak, aby pasowały do Twojego otoczenia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek