GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienny pionowy aluminiowy grzejnik dekoracyjny Antrax TAVOLA PORTA ACCAPPATOIO Zobacz większe

Naścienny pionowy aluminiowy grzejnik dekoracyjny Antrax TAVOLA PORTA ACCAPPATOIO

KOD: 250sdantraxtavolaportaaccappatoio

ID: 158252

ProjektantAndrea Crosetta
ProducentAntrax

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Antrax TAVOLA PORTA ACCAPPATOIO

Naścienny pionowy aluminiowy grzejnik dekoracyjny

Opis

TAVOLA PORTA ACCAPPATOIO, projekt: Andrea Crosetta, to jeden z czterech wariantów TAVOLA, który można zamówić w kilku konfiguracjach, w zależności od zamierzony wystrój otoczenia. Tavola może być mocowana poziomo lub pionowo, a dzięki wycięciu w szyldzie lub zastosowaniu specjalnej podpórki może służyć również jako wieszak na szlafrok. Tavola może być również wyposażona w lustro o tej samej grubości co sama płyta, co gwarantuje bezproblemową ciągłość całości i zachowuje czysty, linearny wygląd projektu, podkreślając koncepcję „dekoracyjną” tego „designerskiego grzejnika” oraz wtapia się w pozostałe elementy łazienki, oszczędzając miejsce, nie rezygnując z komfortu i piękna.
Wymiary: 171 x 35 cm; 201 x 35 cm.

Proszę określić rodzaj połączenia lub wymaganą konfigurację zaworów

TAVOLA i TAVOLETTA (/b ) to dwa grzejniki o minimalistycznym, geometrycznym i niemal scholastycznym wyglądzie, ale poparte wzornictwem godnym największych kultowych produktów, które zapisały się w historii grzejników designerskich.
Składające się z gamy gładkich płyt aluminiowych o grubości 4 mm, są one wynikiem potrzeby rozwoju i dostosowania się do coraz bardziej specyficznych wymagań stale zmieniającego się rynku. TAVOLA i TAVOLETTA to bezpośrednie i pragmatyczne rozwiązanie dla potrzeb branży projektowania łazienek, szczególnie kontraktowej, gdzie trzeba dostosować ograniczone i ograniczone przestrzenie, bez kompromisów urzekająca stylizacja i pełna funkcjonalność.
TAVOLA i TAVOLETTA to dwa podobne grzejniki, dwóch „braci” o tych samych cechach stylistycznych, które jednak działają indywidualnie i wzajemnie się uzupełniają.

Tagi

ANTRAX, Andrea Crosetta, Design, Grzejniki, klimakonwektory i nagrzewnice, Grzejniki, Grzejniki i grzejniki dekoracyjne, Grzejniki dekoracyjne, Grzejnik, klimakonwektor i nagrzewnica, grzejnik, grzejnik dekoracyjny, Współczesny styl Grzejniki, klimakonwektory i nagrzewnice, Grzejniki dekoracyjne, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki aluminiowe, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki metalowe, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki w stylu współczesnym, Grzejniki projektowe, Grzejniki aluminiowe, Grzejniki metalowe, Grzejniki ścienne, Grzejniki na gorącą wodę, Grzejniki elektryczne, Grzejniki pionowe, Styl współczesny Grzejniki dekoracyjne Design Grzejniki dekoracyjne Aluminiowe Grzejniki dekoracyjne Metal Grzejniki dekoracyjne Elektryczne Grzejniki Grzejne Wodne Grzejniki Dekoracyjne Naścienne Grzejniki Dekoracyjne Pionowe

Napisz opinię

Naścienny pionowy aluminiowy grzejnik dekoracyjny Antrax TAVOLA PORTA ACCAPPATOIO

Naścienny pionowy aluminiowy grzejnik dekoracyjny Antrax TAVOLA PORTA ACCAPPATOIO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek