GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niskotemperaturowy grzejnik dekoracyjny z ekstrudowanego aluminium Antrax TT Zobacz większe

Niskotemperaturowy grzejnik dekoracyjny z ekstrudowanego aluminium Antrax TT

KOD: 250sdantraxtt

ID: 158288

ProjektantMatteo Thun
ProjektantAntonio Rodriguez
ProducentAntrax

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Antrax TT

Niskotemperaturowy grzejnik dekoracyjny z ekstrudowanego aluminium

Opis

TT to ewolucja Serie T, najnowszego grzejnika ikonowego Antrax, zaprojektowanego przez Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza. TT jest wynikiem ciągłego i powtarzalnego równoległego mocowania prętów profilowych Serie T. Listwa profilowa tworzy grzejnik, który zapewnia doskonałe poziomy wydajności grzewczej, nawet podczas pracy w niskich temperaturach. Dzięki swojej szczególnej konstrukcji TT jest idealnym rozwiązaniem w domach o wysokiej efektywności grzewczej (domy pasywne, domy klasy A i B) oraz przy wymianie grzejników lub remontach istniejących budynków. TT jest dostępny w celu dopasowania do wymagań klienta w zakresie wielkości i wydajności grzewczej.

Tagi

ANTRAX, Matteo Thun, Antonio Rodriguez, T, Grzejniki, klimakonwektory i nagrzewnice, Grzejniki, Grzejniki i grzejniki dekoracyjne, Grzejniki dekoracyjne, Grzejnik, klimakonwektor i grzejnik, grzejnik, grzejnik dekoracyjny, Współczesny styl Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki dekoracyjne , klimakonwektory i nagrzewnice, Grzejniki aluminiowe, klimakonwektory i nagrzewnice, Grzejniki metalowe, klimakonwektory i nagrzewnice, Grzejniki wytłaczane aluminiowe, Grzejniki fancoil, Grzejniki w stylu współczesnym, Grzejniki designerskie, Grzejniki aluminiowe, Grzejniki metalowe, Grzejniki aluminiowe tłoczone, Niskotemperaturowe Grzejniki, Grzejniki pionowe, Styl współczesny Grzejniki dekoracyjne Design Grzejniki dekoracyjne Aluminiowe Grzejniki dekoracyjne Metalowe Grzejniki dekoracyjne z ekstrudowanego aluminium Grzejniki dekoracyjne niskotemperaturowe Grzejniki dekoracyjne pionowe

Napisz opinię

Niskotemperaturowy grzejnik dekoracyjny z ekstrudowanego aluminium Antrax TT

Niskotemperaturowy grzejnik dekoracyjny z ekstrudowanego aluminium Antrax TT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek