GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Grzejnik płytowy aluminiowy modułowy naścienny Antrax WAFFLE Zobacz większe

Grzejnik płytowy aluminiowy modułowy naścienny Antrax WAFFLE

KOD: 250sdantraxwaffle

ID: 158261

Rok produkcji2018
ProjektantPiero Lissoni
ProducentAntrax

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Antrax WAFFLE

Grzejnik płytowy aluminiowy modułowy naścienny

Opis

Teksturowane ciepło, współczesny design i kreatywność dla Waffle, nowego, hipnotyzującego grzejnika designerskiego, który powstał w wyniku partnerstwa pomiędzy Antrax IT i Piero Lissoni. Waffle Antrax IT wyraża nową koncepcję materii, jej funkcji i możliwych zastosowań: materia nadaje ciepło substancji i kształt, przekształcając ją w dobre samopoczucie i domowy komfort. Rzeczywiście, grzejnik wywodzi się z koncepcji projektowej mającej na celu uzyskanie idealnego połączenia między elementem technicznym, który jest w stanie zagwarantować najwyższy poziom wydajności w zakresie ogrzewania i zrównoważonego rozwoju, a elementem dekoracyjnym wystroju wnętrz. Wyprodukowany z odlewu aluminiowego nadającego się do recyklingu, Waffle przeprojektował koncepcję historycznego grzejnika żeliwnego, zapewniając na nowo zinterpretowany kształt, zarówno pod względem geometrycznych konturów i giętkiej powierzchni, jak i materiałów. Waffle ma niezwykłą teksturę, wygląd, który nadaje mu niepowtarzalną osobowość, zdolną do zdefiniowania samego charakteru otoczenia i przekształcenia go w ekskluzywne i funkcjonalne miejsce. Antrax IT specjalnie po to, aby uwydatnić atrakcyjność teksturowanego wyglądu tego designerskiego grzejnika, wyprodukowała pięć bezprecedensowych wytłaczanych wykończeń, które zostały stworzone w celu podkreślenia objętości i atrakcyjności powierzchni grzewczej: Frag, Crag, Lrag, Arag i Mrag. Grzejnik składa się z elementów o wymiarach 61x41 cm i może być instalowany zarówno poziomo, jak i pionowo, maksymalnie do pięciu elementów, co daje nieoczekiwane konfiguracje. Rdzeń technologiczny, który gwarantuje doskonałą moc grzewczą i znaczną oszczędność energii, wraz z atmosferą retro sprawiają, że Waffle jest rozwiązaniem o zauważalnym wpływie na stylizację. Antrax IT i Piero Lissoni w rzeczywistości stworzyli element grzewczy, który staje się wyróżnikiem wystroju wnętrz, zapewniając modułowość i wiele możliwości dostosowywania. „Rytm”, który układa się w jego kształt, generuje swobodę i elastyczność, pozwalającą na umeblowanie i dopełnienie dowolnej scenerii. Rzeczywiście, jego projekt został zaprojektowany tak, aby wzbogacić każde miejsce, od łazienki po kuchnię, salon, a także sypialnię.

Tagi

ANTRAX, Piero Lissoni, Design, Grzejniki, klimakonwektory i nagrzewnice, Grzejniki, Grzejniki i grzejniki dekoracyjne, Grzejniki dekoracyjne, Grzejnik, klimakonwektor i nagrzewnica, grzejnik, grzejnik dekoracyjny, Współczesny styl Grzejniki, klimakonwektory i nagrzewnice, Aluminiowe Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki metalowe, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki w stylu współczesnym, Grzejniki aluminiowe, Grzejniki metalowe, Grzejniki panelowe, Grzejniki ścienne, Grzejniki dekoracyjne w stylu współczesnym, Grzejniki dekoracyjne z aluminium, Grzejniki dekoracyjne z metalu, Grzejniki panelowe, Grzejniki dekoracyjne naścienne , Modułowe grzejniki dekoracyjne

Napisz opinię

Grzejnik płytowy aluminiowy modułowy naścienny Antrax WAFFLE

Grzejnik płytowy aluminiowy modułowy naścienny Antrax WAFFLE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek