VALERIE_OBJECTS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

VALERIE_OBJECTS

Producent: Valerie_Objects

valerie_objects to firma projektowa z siedzibą w Antwerpii, zainicjowana przez Axela Van Den Bossche (CEO Serax) i dyrektora artystycznego Veerle Wenes (właściciela Galerii Valerie Traan w Antwerpii), łącząc ich profesjonalne i osobiste upodobania do wszystkiego, co dobre i piękne.


valerie_objects: Misja
Pozwalając projektantom, architektom i artystom na przełożenie ich charakterystycznego stylu na namacalne przedmioty, valerie_objects stało się wyjątkowym projektem z jedną jasną misją: przywrócić estetyczne znaczenie narzędziom i przedmioty, z których korzystamy na co dzień. To nie są puste słowa. Projekt zadebiutował złamaniem najtwardszego orzecha, na jaki odważyło się kilka marek designerskich: sztućców. Maarten Baas (NL), Koichi Futatsumata (JPN), Muller Van Severen (BE) i trzej inni na nowo zinterpretowali te codzienne narzędzia i pokazali, że noże, widelce i łyżki niekoniecznie muszą mieć kształt klasycznych sztućców.
< br/>
valerie_objects: Współpraca
Po sztućcach nastąpiła współpraca z tymi i innymi twórcami, takimi jak wielokrotnie nagradzany projektant Chris Kabel (NL), cieszący się międzynarodowym uznaniem Robbrecht en Daem Architecten (BE) , surrealistyczny artysta DD Trans (BE) i minimalistyczni projektanci tekstyliów z TheAlfredCollection (BE).

Duet projektantów Muller Van Severen był jednym z pierwszych, który podpisał kontrakt z valerie_objects i do dziś pozostaje bardzo ważnym partnerem. Para Fien Muller i Hannes Van Severen uważana jest za jeden z najbardziej definiujących wizerunek współczesnych europejskich zespołów projektowych. Ich eleganckie przedmioty wydają się być pomyślane spontanicznie i bez wysiłku.

Chociaż firma valerie_objects przerosła swoje życie jako projekt poboczny i stała się młodą, ale dojrzałą globalną platformą projektową, filozofia pozostaje ta sama: prezentowanie codziennego narzędzia i przedmioty o niepowtarzalnym wyglądzie. Ta wizja doprowadziła niedawno do współpracy z fantastycznym Studio Wieki Somers (NL), projektantem narracji Maartenem De Ceulaer (BE), eksperymentalnym Sigve Knutsonem i Thomasem Ballouheyem (NO) oraz fenomenalnym Nendo (JPN), znanym na całym świecie. za nadanie minimalistycznemu designowi '!'- twist.

Kuratorem projektantów jest współzałożyciel i dyrektor artystyczny Veerle Wenes. Intuicyjnie wybiera twórców, którzy wyróżniają się wyraźnym podpisem
projektantów, których styl jest natychmiast rozpoznawalny, niezależnie od tego, czy tworzą stół, czy czajnik.

Z nimi valerie_objects dąży do trwałej i produktywnej współpracy . Z jednej strony marka wspiera i rozpowszechnia indywidualne pomysły projektanta.


valerie_objects: Kolekcje
valerie_objects tworzy kolekcje tematyczne, do tworzenia których proszeni są zarówno projektanci współpracujący, jak i zewnętrzni nowe obiekty.

valerie_objects rozumie dążenie projektanta do wypracowania trwałego, autorskiego stylu, a także pragnienie konsumenta, aby połączyć się z cierpliwie wybranym przedmiotem. Etykieta oznacza wyjątkowe, ale przystępne kreacje, przeznaczone do codziennego użytku. Wielu właścicieli nawiązuje szczególną relację z wybranym przedmiotem,
przywiązują się do niego bardziej, ponieważ staje się on częścią ich osobistej historii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek