MAAMI HOME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

MAAMI HOME

Producent: Maami Home

Maami Home to minimalistyczna marka mebli założona w 2016 roku w Portugalii, ale jesienią 2020 roku projekt został wznowiony z zupełnie nową kolekcją ekskluzywnych marmurowych przedmiotów do domu w kategoriach Living, Bath i Kitchen. Marmur, różnego pochodzenia, jest wiodącą postacią we wszystkich pracach Maami Home. Marmur, historycznie związany z przejawami wielkości, wtapia się w przedmioty, które demonstrują wszechstronność materiału - mocny, ale elegancki, surowy, ale wyrafinowany, subtelny, ale imponujący.

Projekt celebrujący minimalizmProjekt został założony przez Sérgio Costa i jest głęboko zakorzeniony w pracy rzemieślników z doświadczeniem obejmującym pokolenia. „Aranżacja wnętrz była obecna w moim życiu od zawsze. Historia mojej rodziny, a w szczególności mojego ojca, dotyczy powiązań z budownictwem, a także z metalurgią i stolarstwem. To ostatnie jest, nawiasem mówiąc, jedną z dziedzin sztuki i rzemiosła, które obecnie cenimy najbardziej i wierzymy, że wnosi zróżnicowaną wartość do projektu. Maami Home możemy podsumować w trzech zmiennych: wiedza i know-how związane z transgeneracyjną wiedzą rodziny
pasja do minimalistycznego i funkcjonalnego projektowania
oraz umiejętność zgromadzenia najlepszych profesjonalistów w dziedzinie sztuki projektowania, prototypowania produkcji i wykańczania”, mówi Sérgio Costa.

Intencjonalna prostota W Maami Home każda seria została zaprojektowana tak, aby mieć wszystko, co naprawdę ważne, i z tego powodu nie ma miejsca na powierzchowność ani na dekoracyjne bez funkcji. Każdy wybór jest zgodny z celem i intencjonalnością. Tworzenie obiektów z określonym celem i wykorzystywanie marmuru jako arcydzieła opowieści i wyjątkowej narracji. Seria Bath, Kitchen and Living Maami Home ujawnia wrażliwość estetyczną doświadczonych rzemieślników, podkreślając, że naturalny materiał jest w stanie zapewnić komfort fizyczny i wizualny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek