SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Maami Home Silhouette Calacatta Oro Zobacz większe

Lampa podłogowa Maami Home Silhouette Calacatta Oro

KOD: 250sdM.LIG.SIL.CLG.001

ID: 112242

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantMara Soares
ProducentMaami Home
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Maami Home Silhouette Calacatta Oro

Marmurowa lampa podłogowa / lampa podłogowa

Projektant: Mara Soares
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: M.LIG.SIL.CLG.001

Dane techniczne

ø 22 x wys. 37,5 mm
waga: 30 kg

Opis

Silhouette Calacatta Oro to lampa podłogowa idealna zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, wykonana z marmuru. Dzięki estetyce podobnej do oprawy Lumi, Silhouette to lampa o zarysowanym i kuszącym kształcie.

Tagi

Maami domu; Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Marmurowe lampy podłogowe, Kamień naturalny Lampy podłogowe, Lampy podłogowe z marmuru Calacatta Oro; Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Marmurowe lampy podłogowe zewnętrzne, Kamień naturalny Zewnętrzne lampy podłogowe; Zewnętrzne lampy podłogowe z marmuru Calacatta Oro

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Maami Home Silhouette Calacatta Oro

Lampa podłogowa Maami Home Silhouette Calacatta Oro

Silhouette Calacatta Oro to lampa podłogowa z marmuru idealna zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Dzięki estetyce podobnej do oprawy Lumi, Silhouette to lampa o zarysowanym i kuszącym kształcie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek