Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marmurowy przedmiot dekoracyjny Maami Home MATH NERO MARQUINA Zobacz większe

Marmurowy przedmiot dekoracyjny Maami Home MATH NERO MARQUINA

KOD: 250sdM.ACC.MTH.NMA.001

ID: 211091

Rok produkcji2020
ProjektantFábio Teixeira
ProducentMaami Home

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Maami Home MATH NERO MARQUINA

Marmurowy przedmiot dekoracyjny

Dane techniczne

0 Ø8 x H.8,5 cm - Waga: 875 g
- Ø7 x H,6,4 cm - Waga: 1,60 kg
+ Ø8 x H.6,5 cm - Waga: 875 g

Opis

Matematyka to geometria w służbie dekoracji na zbiorze przedmiotów z ekskluzywnych kamieni. Motto „Mniej znaczy więcej” jest wygrawerowane w serii, która rzuca wyzwanie kreatywności.

Tagi

Maami Home, Fábio Teixeira, Przedmioty dekoracyjne, Dekoracje domu, przedmioty dekoracyjne, Przedmioty współczesnego stylu Przedmioty dekoracyjne, Marmur Przedmioty dekoracyjne, Kamień naturalny Przedmioty dekoracyjne, Marmur Nero Marquina Przedmioty dekoracyjne

Napisz opinię

Marmurowy przedmiot dekoracyjny Maami Home MATH NERO MARQUINA

Marmurowy przedmiot dekoracyjny Maami Home MATH NERO MARQUINA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek