WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienny wieszak na płaszcze z marmuru Maami Home ARO LARGE Zobacz większe

Naścienny wieszak na płaszcze z marmuru Maami Home ARO LARGE

KOD: 250sdM.ACC.ARO.VAR.003

ID: 211081

Rok produkcji2020
ProjektantMara Soares
ProducentMaami Home

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Maami Home ARO LARGE

Naścienny wieszak na płaszcze z marmuru

Dane techniczne

Ø22 x dł.6 cm
Waga: 2 kg

Opis

Aro to kolekcja marmurowych wieszaków. Wykonane z ponownie użytych materiałów, wnoszą nową estetykę do każdego pomieszczenia. Dostępne są różne wymiary do różnych celów. Dzięki wieszakowi Aro, Maami Home honoruje zrównoważony rozwój jako zobowiązanie na całe życie, łącząc jednocześnie funkcjonalność i design w wyjątkowy sposób.

Tagi

Maami Home, Wieszaki, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Wieszak, Wieszaki w stylu współczesnym, Wieszaki z marmuru, Wieszaki z kamienia naturalnego, Wieszaki naścienne

Napisz opinię

Naścienny wieszak na płaszcze z marmuru Maami Home ARO LARGE

Naścienny wieszak na płaszcze z marmuru Maami Home ARO LARGE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek