LUXCAMBRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LUXCAMBRA

Producent: Luxcambra

Luxcambra to rodzinna firma działająca od 1966 roku, której zasadniczym celem zawsze było projektowanie i produkcja rozwiązań oświetleniowych, które poprawiają nasze otoczenie, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Wszystkie nasze lampy są produkowane lokalnie w Barcelonie, co daje nam możliwość dostosowania naszych lamp do każdego projektu oświetleniowego. Ponadto w przypadku projektów oświetleniowych wymagających niestandardowych rozwiązań możemy zaprojektować lampy na zamówienie, aby dostosować nasze produkty do każdego środowiska. Pozostajemy wierni naszym podstawowym zasadom i nadal produkujemy w całości nasze kolekcje w naszej firmie, aby zachować wysoką jakość w konkurencyjnych cenach.

Zrównoważony rozwój Dbamy o zrównoważoną produkcję i inwestujemy w ekologiczne i przyjazne dla środowiska projekty. Jednym z przykładów jest nasza lampa Niuet, która w tym roku została wybrana na Forum Trendów w Light+Building.
Luxcambra znacznie się rozwinęła w ciągu ostatnich 25 lat. W 2000 r. rynek Luxcambra był całkowicie krajowy, podczas gdy dziś firma ma limit eksportowy przekraczający 30%. Teraz nasze lampy znajdują się w domach, biurach, hotelach i restauracjach na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek