SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Luxcambra Oita Zobacz większe

Lampa ścienna Luxcambra Oita

KOD: 250sdOITA_LED_SCREEN_2421

ID: 110822

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantXavier Solé Gili
ProducentLuxcambra
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Luxcambra Oita

Kinkiet z metalu i tkaniny z lampką do czytania

Projektant: Xavier Solé Gili
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: OITA_LED_SCREEN_2421

Dane techniczne

22 x 17 x wys.20 mm
waga: 1 kg

Opis

Oita to niewielkich rozmiarów owalny kinkiet z kloszem z tkaniny i czytnikiem LED wbudowanym w podstawę. Przednia pozycja włącznika/wyłącznika sprawia, że ​​lampa jest bardzo łatwa w obsłudze i funkcjonalna. Podpora cienkościenna jest również uproszczona i prawie niewidoczna. Jej elegancki kształt doskonale sprawdza się w hotelarstwie, jak i do użytku domowego. Symetryczny obrót czytnika pozwala na użytkowanie lampy zarówno po lewej, jak i po prawej stronie łóżka.

Charakterystyka elektryczna
- Żarówka LED E-27 12W (żarówka nie wchodzi w skład zestawu)
- LED 3W (150 lm - 3.000 K)

Xavier Solé Gili

Xavier Solé Gili - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ELISAVA School of Design w Barcelonie i Europejski Instytut Wzornictwa w Mediolanie w 1984 roku. W 1986 roku, po pracy w studiu AGENZIA DESIGN SAS, (G. Arnaldi - L. Gaetani) powraca do Barcelony, opierając swoje zawodowe zaangażowanie na zwiększaniu innowacyjności w wewnętrznych projektach firmy same produkty i pomagają w realizacji projektów zewnętrznych projektantów ułatwiając komunikację i budując pomost dla doskonalenia na wszystkich poziomach zarządzania. Jego kariera koncentrowała się głównie na dwóch biznesach, AMAT-3 i TRAMO (Grupo T Diffusion). Członek zarządu Stowarzyszenia ADP/Profesjonalnych Projektantów w latach 1991 i 2006.

Tagi

lukskambra, Xavier Solé Gili, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z tkaniny, Metalowe kinkiety, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED, Regulowane kinkiety, Kinkiety, Lampki do czytania

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Luxcambra Oita

Lampa ścienna Luxcambra Oita

Oita to owalna lampa ścienna z kloszem z tkaniny i czytnikiem LED zintegrowanym w podstawie, o niewielkich rozmiarach. Przednia pozycja włącznika/wyłącznika sprawia, że ​​lampa jest bardzo łatwa w obsłudze i funkcjonalna. Podpora cienkościenna jest również uproszczona i prawie niewidoczna. Jej elegancki kształt doskonale sprawdza się w hotelarstwie, jak i do użytku domowego. Symetryczny obrót czytnika pozwala na wykorzystanie lampy zarówno na lewą, jak i prawą stronę łóżka. Charakterystyka elektryczna - Żarówka LED E-27 12W (żarówka nie wchodzi w skład zestawu) - LED 3W (150 lm - 3.000 K)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek