DIOMEDE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

DIOMEDE

Producent: Diomede

Diomede zamierza nieść ludziom światło. Warsztat pełen cyfrowych rzemieślników renesansu
lubiących takie dynamiczne światło, które jest w stanie zredukować w unikalny i niezbędny sposób potrzeby inżynierii ruchu, wybuchy projektów i akrobacje architektoniczne. Uwięź w zapaleniu płomienia, który rozpryskuje emocje wysoko i iskry, która nigdy nie powinna zgasnąć, walcząc o te znaczące zawroty głowy, które płyną przez twoje żyły do ​​twojego serca. A stamtąd z powrotem do jego początków: świata. Niech stanie się światłość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek