DIABLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 75 elementów

DIABLA

Producent: Diabla

Diabla to nowa marka założona przez renomowaną hiszpańską firmę Gandiablasco, producenta mebli ogrodowych i konstrukcji zewnętrznych. Diabla czerpie ze skonsolidowanego doświadczenia firmy macierzystej w zakresie projektowania, innowacji i eksperymentów, aby zaoferować szeroką gamę oryginalnych, odważnych i eleganckich produktów. W katalogu Diabla znajdują się meble ogrodowe i akcesoria o swobodnym nastroju oraz nietuzinkowym i kolorowym designie. Marka stawia sobie za cel wyznaczanie trendów i tworzenie natychmiast rozpoznawalnego stylu. Opierając się na dziale projektowym firmy i kreatywności młodych talentów, Diabla tworzy niekonwencjonalne, wszechstronne i funkcjonalne produkty do przestrzeni mieszkalnych i publicznych.

Sofy i fotele o zabawnym, kolorowym i eleganckim designieWedług Diabli zabawa i kolorowe przedmioty mogą zaaranżować przestrzenie nieszablonowe, jak i te eleganckie i ekskluzywne. Kolekcja Valentina, zaprojektowana przez Alejandrę Gandía-Blasco Lloret, obejmuje sofę ogrodową, dormeuse i niski fotel, dostępny również w wyższej wersji. Projekt jest prosty, ze stalową konstrukcją prętową podtrzymującą i otaczającą dwie obszerne poduszki obite wyjątkową tkaniną zewnętrzną. Rama jest dostępna w kolorze czerwonym lub białym i można ją dowolnie łączyć z poduszkami w 16 kolorach. Kolekcję uzupełnia stół ogrodowy z lakierowanej na biało lub czerwono stali. Kolekcja Ploid, zaprojektowana przez Romero Vallejo, to prawdziwie modułowy system do tworzenia eleganckiego, ale nieformalnego salonu na świeżym powietrzu. Ploid składa się z dwóch siedzisk narożnych, modułu centralnego i pufy ogrodowej, która może tworzyć nieskończone kombinacje od sofy z dowolną liczbą siedzisk, poprzez dormeuse, aż po jedno- lub wieloosobową leżankę. Prosta, malowana aluminiowa podstawa podtrzymuje poduszki z pianki poliuretanowej obite wodoodporną tkaniną. Ploid oferuje również nieograniczone kombinacje kolorystyczne, dzięki chromatycznym wariacjom podstawy i tekstyliów.

Rozwiązania Diabla na plażę, basen i solariumDiabla oferuje wszechstronne meble zewnętrzne nie tylko do ogrodu, ale także na plaże i miejsca do opalania. Wygodne krzesła o oryginalnych i kolorowych wzorach to znak rozpoznawczy marki. Kolekcja 356 obejmuje fotele z polietylenu z recyklingu, hokery, leżaki i stoliki okolicznościowe o wyrazistej estetyce. Dzięki aerodynamicznemu wyglądowi, nawiązującemu do Porsche 356 z lat 50., leżak ogrodowy nie pozostaje niezauważony. Fotele są ergonomiczne, wygodne i trwałe. Razem ze stolikiem kawowym 356, który może pełnić również funkcję niskiego stolika, pufy lub podnóżka, oraz stołkiem 356, który może pełnić również funkcję stolika bocznego, mogą perfekcyjnie umeblować każdą strefę relaksu na świeżym powietrzu. Wyjątkowy fotel i niski stolik Clip to propozycja dla osób, które pragną nieszablonowego umeblowania swojego basenu. Pozornie prosty projekt autorstwa José Antonio Gandíi-Blasco kryje w sobie rygorystyczne studium ergonomii i funkcjonalności. Wykonane z polietylenu można je łączyć w niezliczonych konfiguracjach. Stołek ogrodowy Donut, pomysł Mikiyi Kobayashiego, z pomysłowym siedziskiem w kształcie pączka i jasnymi kolorami, dodaje zabawnej i lekceważącej nuty każdej przestrzeni, nawet w pomieszczeniach.

Zakupy Diabla online na Maximus DesignKup ironiczne i kolorowe meble ogrodowe hiszpańskiej marki Diabla online w sklepie Maximus Design. Wyjątkowe sofy, fotele i akcesoria!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek