SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Diabla Esferas Zobacz większe

Lampa podłogowa Diabla Esferas

KOD: 250sddiablaesferas

ID: 125453

Rok produkcji2008
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantPablo Gironés
ProducentDiabla
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 701.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Diabla Esferas

Lampa podłogowa

Projektant: Pablo Gironés
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2008

Dane techniczne

ø 40x101h mm / ø 16”x40”h

Opis

Dzięki okrągłemu, zakrzywionemu wzornictwu przypominającemu balon, Esferas jest jedną z naszych lamp zewnętrznych o bardziej świątecznej, wesołej osobowości. Unikalna funkcja oświetlenia, dzięki której możesz osiągnąć ten szczególny akcent, którego potrzebuje przestrzeń. W rzeczywistości Esferas wygląda dobrze nie tylko w przestrzeniach o kreatywnym designie, ale także tych o neutralnym stylu lub minimalistycznych meblach dzięki kontrastowi, jaki zapewnia.

Przenośna lampa zewnętrzna, wykonana w 100% z nadającego się do recyklingu polietylenu
formowania rotacyjnego. Oświetlenie świetlówkami. Długość węża 3,5 m.
Kolor: prześwitujący.

Pablo Gironés

Pablo Gironés - zdjęcie projektantaNato a Ontinyent (Valencia) nel 1968, Gironés Ferrer, dopo aver iniziato gli studi di Architettura, alla fine opta per Economia. Appassionato del Razionalismo, w 1997 r., zainwestuj w Ramón Esteve, Aziendę Babia Mobles.
Jesteśmy prawdziwym dyrektorem ds. marketingu, progresji i prodotto z Walencji GANDIA BLASCO, za każdym razem, gdy zbierze się liczba , 356, quest'ultima insieme a José A.Gandia-Blasco
... Więcej
... mniej

Filmy

Tagi

Diabla, Pablo Gironés, esfery, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Plastikowe lampy podłogowe zewnętrzne, Polietylen (PE) Zewnętrzne lampy podłogowe, Fluorescencyjne zewnętrzne lampy podłogowe

Napisz opinię

Lampa podłogowa Diabla Esferas

Lampa podłogowa Diabla Esferas

Dzięki okrągłemu, zakrzywionemu wzornictwu przypominającemu balon, Esferas jest jedną z naszych lamp zewnętrznych o bardziej świątecznej, wesołej osobowości. Unikalna funkcja oświetlenia, dzięki której możesz osiągnąć ten szczególny akcent, którego potrzebuje przestrzeń. W rzeczywistości Esferas wygląda dobrze nie tylko w przestrzeniach o kreatywnym designie, ale także tych o neutralnym stylu lub minimalistycznych meblach dzięki kontrastowi, jaki zapewnia. Przenośna lampa zewnętrzna, wykonana w 100% z nadającego się do recyklingu polietylenu formowania rotacyjnego. Oświetlenie świetlówkami. Długość węża 3,5 m. Kolor: prześwitujący.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek