WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stojak na płaszcze z galwanizowanej stali Diabla D12 Zobacz większe

Stojak na płaszcze z galwanizowanej stali Diabla D12

KOD: 250sddiablad12

ID: 175858

Rok produkcji2019
ProjektantMarià Castelló Martínez
ProducentDiabla
CenaCena od 184.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Diabla D12

Stojak na płaszcze z galwanizowanej stali

Dane techniczne

40x32x75h cm/16"x13"x30"h

Opis

D12 jest jak zbiór struktur. Linie podstawowe i bezpośrednie pomyślane funkcją.
Zaprojektowane przez architekt Marià Castelló, te elementy stały się detalami zaprojektowanymi dla projektu Bosc d'en Pep Ferrer, jego własnego domu na wyspie Formentera. Dom o minimalistycznym charakterze, dla którego architekt wymyślił całą kolekcję akcesoriów, w skład której wchodzą również dwa regały, półka i dwa stoliki.

Wykonany ze stali ocynkowanej, lakierowanej termicznie. Stół wykonany ze stali ocynkowanej termolakierowanej i płyty fenolowej.
Kolory: biały, różowy, czerwony, szary, antracyt, oliwkowa zieleń, niebieski, musztarda, piasek i brąz.
Kolory fenolowe: biały, różowy, czerwony, szary, antracytowy, niebieski, musztardowy, piaskowy i brązowy.

Tagi

Diabla, Marià Castelló Martínez, D12, wieszaki, przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak, nowoczesny styl wieszaki na ubrania, metalowe wieszaki na ubrania, stalowe wieszaki na ubrania, stal ocynkowana wieszaki na ubrania, wieszaki na ubrania

Napisz opinię

Stojak na płaszcze z galwanizowanej stali Diabla D12

Stojak na płaszcze z galwanizowanej stali Diabla D12

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek