Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dwuosobowa sofa ogrodowa z tkaniny z szezlongiem Diabla Ploid Zobacz większe

Dwuosobowa sofa ogrodowa z tkaniny z szezlongiem Diabla Ploid

KOD: 250sddiablaploid

ID: 175874

Rok produkcji2019
ProjektantRomero Vallejo
ProducentDiabla
CenaCena od 2949.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Diabla Ploid

Dwuosobowa sofa ogrodowa z tkaniny z szezlongiem

Dane techniczne

Narożnik modułowy 94x94x67 cm / 37”x37”x26”
Narożnik modułowy 94x94x67 cm / 37”x37”x26”
Pufa 94x94x39 cm / 37”x37”x15”

Opis

Ploid to kolekcja składająca się z trzech modułowych elementów, które można konfigurować na wiele różnych sposobów zarówno do siedzenia, jak i organizacji przestrzeni. I okazuje się, że nie ma praktycznie nic, czego nie da się zrobić z trzema elementami Ploid: od prostego fotela po kanapę, dwuosobową kanapę lub niekończącą się sofę z szezlongiem, płaską powierzchnię do wykorzystania jako leżak lub oversize krzesło jak chill out bed. Można go również łatwo zmienić w zależności od okazji.

Te trzy elementy to modułowy narożnik, pojedyncze krzesło z oparciem oraz wielofunkcyjny element przypominający pufę. Element narożny jest lustrzanym odbiciem, można go równie łatwo wykorzystać jako lewy element narożny, jak i prawy narożnik. Jeśli dwa są połączone razem, tworzą małą sofę lub dwuosobowe siedzisko. Jeśli pomiędzy dodamy pojedynczy element z oparciem, można go przedłużyć, tworząc w razie potrzeby sofę wieloosobową. Te poszczególne moduły można również zaaranżować jako bardziej swobodną sofę bez stosowania narożników na końcach.

Wszystkie te konfiguracje są typowe dla systemu modułowego, co czyni Ploid wyjątkowym, to dodanie modułu pufy. Pozwalające na tworzenie bardziej elastycznych i licznych aranżacji. Z jednej strony pozwala na przekształcenie pojedynczych siedzeń w kanapę lub szezlong, a z drugiej strony, ponieważ jest całkowicie płaski, układ może być również używany jako wydłużony stołek, leżanka lub leżanka, jeśli są dwa lub więcej połączone razem, a nawet rozłożone, gdy są skonfigurowane jako siedzisko dwuosobowe, stają się miejscem do relaksu.

Zaprojektowana przez studio Romero Vallejo kolekcja Ploid to modułowy tour de force oparty na minimalistycznym podejściu. Dzięki trzem elementom konfigurowanie różnych układów w ciągu dnia w zależności od zmieniających się potrzeb pory dnia nie może być prostsze. Ciągła noga, która podtrzymuje elementy, prawie jak łyżwy, może być łączona, aby w razie potrzeby zablokować je na miejscu. Powiększone oparcia i poduszki można również przymocować za pomocą zamków błyskawicznych. Wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa odpowiednia do stosowania na zewnątrz. Aby uzupełnić zestaw, można dodać mały okrągły stolik, który może być również używany pomiędzy jednostkami modułowymi, jakby unosił się nad siedzeniami.

Materiały: Pianka poliuretanowa pokryta tkaniną wodoodporną.
Zdejmowana tapicerka.
Konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo.

Tagi

Diabla, Romero Vallejo, Ploid, Meble ogrodowe, Sofy ogrodowe, Sofy ogrodowe, Sofy ogrodowe w stylu współczesnym, Sofy ogrodowe z tkaniny, Sofy ogrodowe modułowe, Sofy ogrodowe 2-osobowe, Sofy ogrodowe tapicerowane, Sofy ogrodowe ze zdejmowanym pokryciem, Sofy ogrodowe z szezlongiem, Sled Base Sofy ogrodowe, Sofy ogrodowe z wypełnieniem ognioodpornym

Napisz opinię

Dwuosobowa sofa ogrodowa z tkaniny z szezlongiem Diabla Ploid

Dwuosobowa sofa ogrodowa z tkaniny z szezlongiem Diabla Ploid

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek