RONEN KADUSHIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Ronen Kadushin
  • Producent: Movisi
  • Kraj pochodzenia: Niemcy
  • Cena: Cena od 170.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

RONEN KADUSHIN

Produkty projektanta: Ronen Kadushin

Ronen Kadushin (ur. 1964) jest izraelskim projektantem i edukatorem designu mieszkającym w Berlinie od 2005 roku. Od 1993 roku prowadzi kursy projektowania mebli i kreatywności projektowej w wiodących izraelskich i europejskich akademiach projektowania. jej produkty można pobierać, kopiować, modyfikować i wytwarzać, podobnie jak oprogramowanie Open Source. W oparciu o tę koncepcję założył Open Design, firmę projektującą i produkującą meble, oświetlenie i akcesoria, która jest produkowana w Berlinie i sprzedawana w Europie i USA. Produkty Open Design są
regularnie prezentowane na wystawach indywidualnych i zbiorowych na całym świecie oraz publikowane w literaturze specjalistycznej.
Kadushin prowadzi kursy Open Design na uniwersytetach i występuje na konferencjach. Jest autorem Manifestu Otwartego Projektowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek