PAOLO DELL'ELCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

PAOLO DELL'ELCE

Produkty projektanta: Paolo Dell'Elce

Paolo Dell'Elce jest projektantem przemysłowym z Mediolanu we Włoszech, specjalizującym się w meblach, oświetleniu i projektowaniu produktów.
Ukończył wzornictwo przemysłowe na Politecnico di Milano we Włoszech oraz AHO Arkitektur- og designhøgskolen I Oslo w Norwegii.
Jego praca koncentruje się na odkrywaniu nowych i nieokreślonych typologii produktów, aby sprostać potrzebom współczesnego życia i wspierać nowe działania w środowiskach domowych i biurowych.
Od 2011 roku jest dyrektorem kreatywnym historycznej włoskiej firmy Danese Milano.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek