SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Rotaliana Tide W0 Zobacz większe

Lampa ścienna Rotaliana Tide W0

KOD: 250sdrotalianatidew0

ID: 107959

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Dell'Elce
ProducentRotaliana
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rotaliana Tide

Aluminiowa lampa ścienna LED

Projektant: Paolo Dell'Elce
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2013

Dane techniczne

wymiary

Opis

Tide to aluminiowa lampa z pośrednią emisją o cienkiej i falistej geometrii, która przekłada się na wizualną i strukturalną lekkość, zapewniając jednocześnie bardzo wysoki przepływ światła. 

LED z możliwością ściemniania
3000°K
2650 lumenów
35W
cri 82

Paolo Dell'Elce

Paolo Dell'Elce - zdjęcie projektantaPaolo Dell'Elce jest projektantem przemysłowym z Mediolanu we Włoszech, specjalizującym się w projektowaniu mebli, oświetlenia i produktów.
Ukończył wzornictwo przemysłowe na Politecnico di Milano we Włoszech oraz w AHO Arkitektur- og designhøgskolen I Oslo w Norwegii.
Jego praca skupia się na badaniu nowych i nieokreślonych typologii produktów, aby zaspokoić potrzeby współczesnego życia i wspierać nowe działania w środowiskach domowych i biurowych.
Od 2011 roku jest dyrektorem kreatywnym historycznej włoskiej firmy Danese Milano.

Tagi

Rotaliana, Paolo Dell'Elce, Fala, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Projekt kinkiety, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z odlewu aluminiowego, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Rotaliana Tide W0

Lampa ścienna Rotaliana Tide W0

Tide to aluminiowa lampa z pośrednią emisją o cienkiej i falistej geometrii, która przekłada się na wizualną i strukturalną lekkość, zapewniając jednocześnie bardzo wysoki przepływ światła. Ściemnialna dioda LED 3000 °K 2650 lumen 35W cri 82

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek