SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Rotaliana Sunset F1 Zobacz większe

Lampa podłogowa Rotaliana Sunset F1

KOD: 250sdrotalianasunsetf1

ID: 113409

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Dell'Elce
ProducentRotaliana
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rotaliana Sunset

Aluminiowa lampa podłogowa LED z oświetleniem pośrednim

Projektant: Paolo Dell'Elce
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2015

Opis

Ta lampa z oświetleniem pośrednim jest wykonana z aluminium. Jej emocjonalny kształt jest również funkcjonalny: w rzeczywistości zakrzywiona główka lampy została zaprojektowana tak, aby wzmocnić odbicie światła na ścianach.

Paolo Dell'Elce

Paolo Dell'Elce - zdjęcie projektantaPaolo Dell'Elce jest projektantem przemysłowym z Mediolanu we Włoszech, specjalizującym się w projektowaniu mebli, oświetlenia i produktów.
Ukończył wzornictwo przemysłowe na Politecnico di Milano we Włoszech oraz w AHO Arkitektur- og designhøgskolen I Oslo w Norwegii.
Jego praca skupia się na badaniu nowych i nieokreślonych typologii produktów, aby zaspokoić potrzeby współczesnego życia i wspierać nowe działania w środowiskach domowych i biurowych.
Od 2011 roku jest dyrektorem kreatywnym historycznej włoskiej firmy Danese Milano.

Tagi

Rotaliana, Paolo Dell'Elce, Zachód słońca, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Lampy podłogowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Rotaliana Sunset F1

Lampa podłogowa Rotaliana Sunset F1

Ta lampa z oświetleniem pośrednim jest wykonana z aluminium. Jej emocjonalny kształt jest również funkcjonalny: w rzeczywistości zakrzywiona główka lampy została zaprojektowana tak, aby wzmocnić odbicie światła na ścianach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek