SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Rotaliana Sunset W1 Zobacz większe

Lampa ścienna Rotaliana Sunset W1

KOD: 250sdrotalianasunsetw1

ID: 108110

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Dell'Elce
ProducentRotaliana
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rotaliana Sunset

Aluminiowa lampa ścienna LED

Projektant: Paolo Dell'Elce
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2015

Dane techniczne

wymiary

Opis

Sunset W1 to oświetlenie ścienne wykonane z aluminium, które zapewnia bezpośrednią emisję światła i składa się z trzech odrębnych elementów konstrukcyjnych. Ogólna geometria tego obiektu to niezwykła konfiguracja kątowa, która sprawia, że ​​można go dostosować do wielu różnych przestrzeni i zastosowań, zajmując bardzo mało miejsca. Nachylenie źródeł światła zostało pomyślane w celu lepszego wykorzystania odbicia na ścianach i sufitach w pobliżu i zapewnienia idealnego efektu świetlnego. Głowica wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium i zawiera diody LED zasilane wysokim napięciem i chociaż osiąga tylko 5 mm grubości, działa również jako radiator.
Dostępna jest również lampa ścienna.

Paolo Dell'Elce

Paolo Dell'Elce - zdjęcie projektantaPaolo Dell'Elce jest projektantem przemysłowym z Mediolanu we Włoszech, specjalizującym się w projektowaniu mebli, oświetlenia i produktów.
Ukończył wzornictwo przemysłowe na Politecnico di Milano we Włoszech oraz w AHO Arkitektur- og designhøgskolen I Oslo w Norwegii.
Jego praca skupia się na badaniu nowych i nieokreślonych typologii produktów, aby zaspokoić potrzeby współczesnego życia i wspierać nowe działania w środowiskach domowych i biurowych.
Od 2011 roku jest dyrektorem kreatywnym historycznej włoskiej firmy Danese Milano.

Tagi

Rotaliana, Paolo Dell'Elce, Zachód słońca, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety z ramieniem stałym

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Rotaliana Sunset W1

Lampa ścienna Rotaliana Sunset W1

Sunset W1 to ścienne urządzenie oświetleniowe wykonane z aluminium, które zapewnia bezpośrednią emisję światła i składa się z trzech różnych elementów konstrukcyjnych. Ogólna geometria tego obiektu to niezwykła konfiguracja kątowa, która sprawia, że ​​można go dostosować do wielu różnych przestrzeni i zastosowań, zajmując bardzo mało miejsca. Nachylenie źródeł światła zostało pomyślane w celu lepszego wykorzystania odbicia na ścianach i sufitach w pobliżu i zapewnienia idealnego efektu świetlnego. Głowica wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium i zawiera diody LED zasilane wysokim napięciem i chociaż osiąga tylko 5 mm grubości, działa również jako radiator. Dostępny jest również kinkiet.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek