MICHAEL SCHMIDT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

MICHAEL SCHMIDT

Produkty projektanta: Michael Schmidt

Michael Schmidt jest projektantem produktów przemysłowych. Po ukończeniu Uniwersytetu w Stuttgarcie w Niemczech w 1989 r. uzyskał kwalifikacje podyplomowe w zakresie wzornictwa przemysłowego dóbr inwestycyjnych w Państwowej Akademii Sztuki i Projektowania w Stuttgarcie.
Karierę zawodową rozpoczął w Mercedes Benz w dziale zaawansowanego projektowania i koncepcji oraz w DesignWorX, gdzie w 1994 roku przeprojektował logo AUDI. W 1995 roku założył własne studio projektowe w Stuttgarcie. Michael Schmidt postrzega siebie jako projektanta, który zamienia historie w produkty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek