SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Sattler Evolution S / M / Vertical Zobacz większe

Lampa wisząca Sattler Evolution S / M / Vertical

KOD: 250sd1780, 1781, 1782

ID: 96861

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantUlrich Sattler
ProjektantCode2Design
ProjektantMichael Schmidt
ProducentSattler
MateriałMetal
MateriałAluminium
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sattler Evolution

Aluminiowa lampa wisząca LED

Projektant: Code2Design, Michael Schmidt, Ulrich Sattler
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: 1780, 1781, 1782

Dane techniczne

evolution s - 1000 x 1000 x 530 mm
evolution m - 1258 x 1158 x 600 mm
evolution v - 1158 x 1158 x 1320 / 2740 / 4160 mm

Opis

EVOLUTION to nowy typ oprawy zwieszanej na bazie sprytnego systemu wtyczek. Poziomy element podstawowy tworzy wąską rurę, która łączy nieco bardziej dominujące cylindryczne elementy oświetleniowe w sposób, który ukrywa śruby. Jako oprawa zwieszana składająca się z maksymalnie trzech elementów tworzy świetlistą rzeźbę, która tworzy w pomieszczeniu intymną i uderzająco stylową atmosferę.

Obejmująca całe pomieszczenie, efektowna oprawa z mnóstwem charyzmy – tak oto nowy Evolution oprawa wisząca wygląda jak zawieszona w wysokich pomieszczeniach, klatkach schodowych lub unosząca się nad stołami konferencyjnymi.

Oświetlenie: LED, 24V, CRI > 95, ciepła biel 3000K (opcjonalnie 2700K, 4000K), bezpośrednie, lub bezpośrednie/pośrednie natężenie światła
Kolor: szampański złoty, anodowany, szczotkowany

Code2Design

Code2Design - zdjęcie projektantacode2design to interdyscyplinarny zespół profesjonalnych projektantów i ekspertów z różnych dziedzin, specjalizujący się w innowacjach produktowych i wzornictwie przemysłowym. Podstawowy zespół studia składa się z 4 starszych i młodszych projektantów – zespoły projektowe wspierane są również przez zewnętrznych konsultantów i freelancerów. Ta sprawdzona struktura organizacyjna i metodologia pracy pozwala nam zarządzać projektami w sposób wydajny i elastyczny, jednocześnie ułatwiając szeroki transfer wiedzy.
Naszymi partnerami są Instytut Fraunhofera IAO (Stuttgart); hm+p (Monachium), Productpartners (Offenburg), Reinicke New Media (Stuttgart) tec-now (Düren) i Trinitydesign (Tokio).

Michael Schmidt

Michael Schmidt - zdjęcie projektantaMichael Schmidt jest projektantem produktów przemysłowych. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie w Stuttgarcie w Niemczech w 1989 r. uzyskał kwalifikacje podyplomowe w zakresie wzornictwa przemysłowego dóbr inwestycyjnych w Państwowej Akademii Sztuki i Projektowania w Stuttgarcie.
Rozpoczął karierę zawodową w firmie Mercedes Benz na wydziale zaawansowanego projektowania i koncepcji oraz w DesignWorX, gdzie w 1994 roku przeprojektował logo AUDI. W 1995 roku założył własne studio projektowe w Stuttgarcie. Michael Schmidt uważa się za autora projektów, który zamienia historie w produkty.

Tagi

Sattlera, kod2projekt, Michaela Schmidta; Ewolucja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Napisz opinię

Lampa wisząca Sattler Evolution S / M / Vertical

Lampa wisząca Sattler Evolution S / M / Vertical

EVOLUTION to nowy typ oprawy wiszącej opartej na sprytnym systemie wtyczek. Poziomy element podstawowy tworzy wąską rurę, która łączy nieco bardziej dominujące cylindryczne elementy oświetleniowe w sposób, który ukrywa śruby. Jako oprawa zwieszana składająca się z maksymalnie trzech elementów tworzy świetlistą rzeźbę, która tworzy w pomieszczeniu intymną i uderzająco stylową atmosferę. Obejmująca całe pomieszczenie, efektowna oprawa z mnóstwem charyzmy – tak wygląda nowa oprawa zwieszana Evolution zawieszone w wysokich pomieszczeniach, klatkach schodowych lub unoszące się nad stołami konferencyjnymi. Oświetlenie: LED, 24V, CRI > 95, ciepła biel 3000K (opcjonalnie 2700K, 4000K), światło bezpośrednie lub bezpośrednie/pośrednie wyjście Kolor: szampański złoty, anodowany, szczotkowany

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek