SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Falper Shape Dz - Zl Zobacz większe

Lustro Falper Shape Dz - Zl

KOD: 250sdfalpershapedz-zl

ID: 133284

ProjektantMichael Schmidt
ProducentFalper

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Falper Shape Dz - Zl

Lustro z szafką z wbudowanym oświetleniem

Rodzaj: Lustro
Projektant: Michael Schmidt

Dane techniczne

Szer. cm 80 - 93 - 120 - 123 - 140 - 153 - 160 - 180 - 183 - 200
Wys. cm 65
D cm 15

Opis

Drewniane szafki lustrzane z oświetleniem LED. Lustra Falper są wykonane z bezwarunkową jakością i są dostępne w bardzo dużej liczbie konfiguracji i rozmiarów, w celu zaspokojenia najbardziej szczególnych potrzeb projektowych i funkcjonalnych.

Jest to kolekcja, która najbardziej charakteryzuje branżę w ostatnich latach. Zaprojektowany przez Michaela Schmidta dla Falpera, model SHAPE charakteryzuje się meblami o grubości 16 mm w tym samym miękkim białym wykończeniu powierzchni umywalki na bazie Cristalplant Bio. Charakterystyczna forma, jednocześnie rygorystyczna i organiczna – z umywalkami, które sprawiają wrażenie ciągniętych przez strumień wody.
Kolekcja SHAPE zbudowana jest w prawdziwej technologii FRAME, montowanej na wewnętrznej metalowej ramie.

Michael Schmidt

Michael Schmidt - zdjęcie projektantaMichael Schmidt jest projektantem produktów przemysłowych. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie w Stuttgarcie w Niemczech w 1989 r. uzyskał kwalifikacje podyplomowe w zakresie wzornictwa przemysłowego dóbr inwestycyjnych w Państwowej Akademii Sztuki i Projektowania w Stuttgarcie.
Rozpoczął karierę zawodową w firmie Mercedes Benz na wydziale zaawansowanego projektowania i koncepcji oraz w DesignWorX, gdzie w 1994 roku przeprojektował logo AUDI. W 1995 roku założył własne studio projektowe w Stuttgarcie. Michael Schmidt uważa się za autora projektów, który zamienia historie w produkty.

Filmy

Tagi

FALPER, Michael Schmidt, Shape, Lustra łazienkowe, Lustra, Meble łazienkowe, Dekoracje domu, Oświetlenie łazienkowe, Lustra ze zintegrowanym oświetleniem, lustro łazienkowe, lustro, lustro ze zintegrowanym oświetleniem, Lustra montowane, Lustra z sza

Napisz opinię

Lustro Falper Shape Dz - Zl

Lustro Falper Shape Dz - Zl

Drewniane szafki lustrzane z oświetleniem LED. Lustra Falper są wykonane z bezwarunkową jakością i są dostępne w bardzo dużej liczbie konfiguracji i rozmiarów, w celu zaspokojenia najbardziej szczególnych potrzeb projektowych i funkcjonalnych. Jest to kolekcja, która najbardziej charakteryzuje branżę w ostatnich latach. Zaprojektowany przez Michaela Schmidta dla Falpera, model SHAPE charakter...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek