MARCO POLLICE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Marco Pollice
  • Producent: Nemo
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 270.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MARCO POLLICE

Produkty projektanta: Marco Pollice

Formato al Politecnico di Milano, dove ha studioto Progettazione Illuminotecnica i kolejne jednostki państwowe, na Uniwersytecie Nowojorskim, regia kinematografica, Marco Pollice kształcił się na początku swojej rodziny przed nienarodzonym inicjatorem i po jego śmierci. È con lui che l'azienda Pollice Illuminazione oggi si muove in un'altra size ed è rivolta verso nuovi obiettivi. Pollice Illuminazione opera na kampusie, aby skrócić oświetlenie, eksperymentowanie, zastosowanie i planowanie. Wspieramy pracowników współpracowników, konsultantów i specjalistów z różnych dziedzin - dalla psicologia percettiva alla modellazione tridimensionale degli ambienti. W questa orbit i filosofia di fondo, statystycznie wydajnie opracowane projekty oświetleniowe dla przestrzeni prywatnych i miejskich, np. Borsa w Stambule z Aldo Cibic, Metropolitan 3 w Mediolanie z Claudio Dini, Portello z Mario Bellini, Golf Resort Castiglion Bosco w Montalcino ze studiem Archflorence ma również jedno mieszkanie w Villa Alberto Alessi z Aldo Rossi lub w flagowym sklepie Stuarta Weitzmana z Zaha Hadid.
Marco Pollice współpracował m.in. z Antonio Citterio, Bruno Viganò, Normanem Fosterem, Nathalie e Virginie Droulers, Fabio Novembre, Giuseppe e Lazzaro Raboni, Marco Zanuso jr. Punto di forza to najbardziej profesjonalny i kulturalny scambio, który jest najbardziej kompetentny i zaangażowany w interdyscyplinarne działania wśród artystów, teorii, projektantów, architektów, urbanistów, psychologów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek