KEIJI TAKEUCHI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

KEIJI TAKEUCHI

Produkty projektanta: Keiji Takeuchi

Urodzony w Fukuoce w Japonii w 1977 roku.
W wieku 15 lat Keiji Takeuchi zdecydował się na samodzielną przeprowadzkę do Nowej Zelandii, gdzie spędził młodość. W 1999 roku, podczas ostatniego roku w UNITEC School of Art, przeniósł się do Paryża na stypendia w ENSCI / Les Ateliers. W tym samym roku otrzymał National Design Award Nowej Zelandii: Gold Student Award for Product Design. W tym samym czasie otrzymał także kilka innych nagród za wzornictwo.
Przeniósł się do Tokio w 2003 roku i od 2005 roku jest członkiem i projektantem w Naoto Fukasawa Design Ltd, pracując pod kierunkiem jednego z najbardziej wpływowych współczesnych projektantów: Naoto Fukasawa.
Po 7 latach spędzonych w tokijskim biurze Naoto Fukasawy, Takeuchi zdecydował się przenieść do Mediolanu, gdzie postanowił również założyć biuro satelitarne dla Naoto Fukasawy. Obecnie Takeuchi jest odpowiedzialny za wszystkie swoje europejskie i zachodnie projekty wzornicze.
W 2014 roku zdecydował się na wykonywanie swoich osobistych projektów jako freelancer, równolegle do swojej obecnej roli dla Naoto Fukasawy w Mediolanie.
W tym samym roku Takeuchi został wybrany Giulio Cappellini na jednego z siedmiu przyszłych projektantów, a w 2015 roku pracował nad projektem instalacji w KBIS Las Vegas dla włoskiej firmy Antolini zajmującej się kamieniem naturalnym we współpracy z G. Cappellinim. Jego współpraca z G. Cappellinim trwa nadal i Cappellini po raz kolejny wybrał Takeuchi do udziału w projekcie z Ceramica Flaminia z okazji 60-lecia jego istnienia. Jeszcze w tym samym roku założył KEIJI TAKEUCHI SRLS i obecnie współpracuje z różnymi międzynarodowymi markami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek