JACOPO FOGGINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

JACOPO FOGGINI

Produkty projektanta: Jacopo Foggini

Urodził się w Turynie w sierpniu 1966 roku, teraz Mediolan jest jego adopcyjnym miastem.
Kiedy Jacopo był młodym mężczyzną pracującym w rodzinnym przemyśle tworzyw sztucznych, odkrył wszechstronność metakrylitu, materiału przemysłowego zwykle używanego do produkcji tylnych świateł samochodowych. Zafascynowany niezwykłymi walorami estetycznymi i chromatycznymi tego przypominającego szkło, ale znacznie lżejszego materiału, na początku lat 90. zaczął eksperymentować z tą termoplastyczną żywicą. W swoim atelier, przy pomocy własnej maszyny, tworzy metakrylanowe włókno, które kształtuje rękami, tworząc świetliste kształty i monumentalne dzieła - labirynty nitek w eleganckim, linearnym i poetyckim splocie barw.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek