IPPOLITA FRASCHINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

IPPOLITA FRASCHINI

Produkty projektanta: Ippolita Fraschini

Nasce Milano.
Dopo la laurea w Architettura conseguita al Politecnico di Milano. współpraca na un anno con l'arch. PL Nicolin alla realizzazione della mostra „Le città immaginate” w Triennale.
Z własnym studiem architektonicznym przez konsultantów dla Montedison - ustawianie konstrukcji - i kolejnych dla Fininvest - società Euromercati - dla centrum handlowego riconversione dell'immagine. Zrealizuj prototyp „Easy Cottage” dla jednej koncepcji, który jest dostępny w krokach montażowych i modułowych, z odpowiednią
podstawą typologiczną. Uzupełnij sprawę w willach liniowych, korytowych i turystycznych. Ryżowy „Easy Cottage” przyznany przez San Carlo Borromeo di Milano za architekturę Giovani.
Projekt i dalsza budowa trybuny Firenze w zabytkowym centrum pałacu; Produkcja discopubu dla Heineken utilizzati w miejscach, gdzie odbywają się festiwale muzyczne „Jammin”; Disegna e segue l'esecuzione di un albergo di lusso a St Vincent. alcuni nyzi.
uffici e abitazioni prywatne. Weź udział w innych pracach autorów wszystkich projektów artystycznych i projektowych "Perché non l'hanno chiesto ad Evans?" od czasu do czasu del Salone del Mobile del 1997. La collettiva riscuote notevole successo e alcuni suoi oggetti vengono pubblicati sulla rivista lnterni. La collettiva riscuote notevole sukcesy w wielu innych oggetti vengono pubblicati na rivista Interni. Aktualny. oltre a svolgere la zawód architekta. współpracować z projektantem z innymi producentami urządzeń oświetleniowych. Inoltre disegna personalmente l'arredamento degli interni da lei progettati. Hobby to ccupa di pittura.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek