IPPOLITA FRASCHINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

IPPOLITA FRASCHINI

Produkty projektanta: Ippolita Fraschini

Nasce Milano.
Dopo la laurea w Architettura conseguita al Politecnico di Milano. współpraca na un anno con l'arch. PL Nicolin alla realizzazione della mostra „Le città immaginate” w Triennale.
Z własnym studiem architektonicznym przez konsultantów dla Montedison - ustawianie konstrukcji - i kolejnych dla Fininvest - società Euromercati - dla centrum handlowego riconversione dell'immagine. Zrealizuj prototyp „Easy Cottage” dla jednej koncepcji, który jest dostępny w krokach montażowych i modułowych, z odpowiednią
podstawą typologiczną. Uzupełnij sprawę w willach liniowych, korytowych i turystycznych. Ryżowy „Easy Cottage” przyznany przez San Carlo Borromeo di Milano za architekturę Giovani.
Projekt i dalsza budowa trybuny Firenze w zabytkowym centrum pałacu; Produkcja discopubu dla Heineken utilizzati w miejscach, gdzie odbywają się festiwale muzyczne „Jammin”; Disegna e segue l'esecuzione di un albergo di lusso a St Vincent. alcuni nyzi.
uffici e abitazioni prywatne. Weź udział w innych pracach autorów wszystkich projektów artystycznych i projektowych "Perché non l'hanno chiesto ad Evans?" od czasu do czasu del Salone del Mobile del 1997. La collettiva riscuote notevole successo e alcuni suoi oggetti vengono pubblicati sulla rivista lnterni. La collettiva riscuote notevole sukcesy w wielu innych oggetti vengono pubblicati na rivista Interni. Aktualny. oltre a svolgere la zawód architekta. współpracować z projektantem z innymi producentami urządzeń oświetleniowych. Inoltre disegna personalmente l'arredamento degli interni da lei progettati. Hobby to ccupa di pittura.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek