GIOVANNI PAGANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

GIOVANNI PAGANI

Produkty projektanta: Giovanni Pagani

GIOPAGANI działa na całym świecie, od projektowania architektonicznego po projektowanie i projektowanie wnętrz, zarówno w prywatnych rezydencjach, jak i firmach.
Siedziba i showroom arch. Giovanni Pagani mieszka w Parmie od 1995 roku. Duże zainteresowanie badaniami i zanieczyszczeniami, "elegancki niekonwencjonalny styl", ekktyczny i nieoczekiwany.
Współpraca i działania w zakresie odpowiedniej architektury i nie tylko.
Wśród oficjalnych partnerów meblowych studia: Armani Casa, Boffi, Cappellini, Tom Dixon, Viabizzuno i fragmenty "Autoproduzione"
GIOPAGANI jest powiązany z linią tapet Wall & déco. Graficzne kolekcje o wyjątkowym i uwodzicielskim charakterze. Dla architekta Giovanniego Paganiego malarstwo ścienne związane ze sztuką wizualną jest sposobem na trwałe oznaczenie przestrzeni, podobnie jak tatuaż, aby nadać projektowi i przestrzeni niepowtarzalny i nowoczesny styl.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek