GIORGIA ZANELLATO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

GIORGIA ZANELLATO

Produkty projektanta: Giorgia Zanellato

Giorgia Zanellato to włoska projektantka produktów urodzona w Wenecji w 1987 roku.
Rozpoczęła studia projektowe na Uniwersytecie IUAV w Wenecji, gdzie uzyskała tytuł licencjata w 2009 roku. Następnie Zanellato przeniosła się do Szwajcarii, do ECAL, gdzie ukończyła studia magisterskie Dyplom z projektowania produktu w czerwcu 2011 r. Zanellato pracuje obecnie jako projektant produktu w dziale projektowym Fabrica w centrum badań nad komunikacją finansowanym przez Benetton Group.
"Mój projekt jest eklektyczny i zawsze w toku; Zacząłem we Włoszech, rozwijając silne zrozumienie funkcjonalności przedmiotów. Po uzyskaniu tytułu licencjata chciałem bardziej skupić się na kształtach. Badania, które zebrałem podczas mojego absolwenta Badania dotyczyły tego, jak zaprojektować przedmiot, który nie ma granic, żadnych zasad, których należy przestrzegać, tylko aspekty wizualne i emocjonalne, które zmieniają się w zależności od osoby. Obecnie skupiam się w moim projektowaniu na przedmiotach, które mają za sobą historię.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek