SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Parawan Secondome Edizioni Room Divider Zobacz większe

Parawan Secondome Edizioni Room Divider

KOD: 250sdsecondomeedizioniroomdivider

ID: 142103

Rodzaj meblaParawan
ProjektantCoralla Maiuri
ProjektantGiorgia Zanellato
ProducentSecondome Edizioni

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Secondome Edizioni Room Divider

Szkło lustrzane Ekran

Rodzaj: Parawan
Projektant: Coralla Maiuri, Giorgia Zanellato

Dane techniczne

208x2x169 cm

Opis

Nazwa projektu nawiązuje do uczucia oczekiwania i ekscytacji, które poprzedza spotkanie i jest głęboko związana z przeznaczeniem przedmiotów: ławek, taboretów, lustra, toaletki i parawanu. Współpraca zaczęła się jako gra. Artystka Coralla Maiuri, zainspirowana zdjęciami swoich porcelanowych elementów, projektuje kolekcję odważnych kolorowych aksamitnych tkanin. Jej chęć ukształtowania ich w coś równie odważnego, ale wyrafinowanego, sprowadza ją, przez Claudię Pignatale, razem z projektantką Giorgią Zanellato. Oczekuje na kobiecą i zmysłową kolekcję, która łączy w sobie smak klasyki i współczesności w meblach wykonanych ze złotego mosiądzu, szkła i aksamitu.

Informacje o zakupie
Wszystkie Przedmioty Secondome są indywidualnie wykonywane ręcznie przez mistrzów rzemiosła. Wszelkie nieregularności lub naturalne skazy nie powinny być błędnie interpretowane jako wady, ale jako integralne elementy, które sprawiają, że każdy ręcznie robiony kawałek jest wyjątkowy.

Giorgia Zanellato

Giorgia Zanellato - zdjęcie projektantaGiorgia Zanellato to włoska projektantka produktów urodzona w Wenecji w 1987 roku.
Rozpoczęła studia projektowe na Uniwersytecie IUAV w Wenecji, gdzie uzyskała tytuł licencjata w 2009 roku. Następnie Zanellato przeniosła się do Szwajcarii, do ECAL, gdzie ukończyła Tytuł magistra „Projektowania Produktu” w czerwcu 2011 r. Zanellato pracuje obecnie jako projektant produktu w dziale projektowym Fabrica w centrum badań komunikacyjnych finansowanym przez Benetton Group.
"Mój projekt jest eklektyczny i zawsze w toku; Zacząłem we Włoszech, rozwijając silne zrozumienie funkcjonalności przedmiotów.Po zdobyciu tytułu licencjata chciałem bardziej skupić się na kształtach.Badania, które zebrałem podczas moich studiów magisterskich, dotyczyły tego, jak zaprojektować przedmiot, który nie ma granic, żadnych zasad, których trzeba przestrzegać , tylko aspekty wizualne i emocjonalne, które zmieniają się w zależności od osoby. Obecnie skupiam się w moim projektowaniu na przedmiotach, które mają za sobą historię."

Tagi

Secondome Edizioni, Coralla Maiuri, Oczekiwanie, Ścianki działowe, Przegrody, Systemy i moduły do ​​przechowywania, Ekrany, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, przegroda pokoju, ekran, Przegrody do pokoju w stylu klasycznym, Przegrody metalowe,

Napisz opinię

Parawan Secondome Edizioni Room Divider

Parawan Secondome Edizioni Room Divider

Nazwa projektu nawiązuje do uczucia oczekiwania i ekscytacji, które poprzedza spotkanie i jest głęboko związana z przeznaczeniem przedmiotów: ławek, taboretów, lustra, toaletki i parawanu. Współpraca zaczęła się jako gra. Artystka Coralla Maiuri, zainspirowana zdjęciami swoich porcelanowych elementów, projektuje kolekcję odważnych kolorowych aksamitnych tkanin. Jej chęć ukształtowania ich w c...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek