SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Atipico Balloon Zobacz większe

Lampa stołowa Atipico Balloon

KOD: 250sdatipicoballoon

ID: 115218

Rok produkcji2014
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGiorgia Zanellato
ProducentAtipico
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 158.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Atipico Balloon

Lampa stołowa z tkaniny

Projektant: Giorgia Zanellato
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2014

Dane techniczne

ø 230 x wys. 360 mm.

Opis

Lampa stołowa z tkaniny dekoracyjnej.

Giorgia Zanellato

Giorgia Zanellato - zdjęcie projektantaGiorgia Zanellato to włoska projektantka produktów urodzona w Wenecji w 1987 roku.
Rozpoczęła studia projektowe na Uniwersytecie IUAV w Wenecji, gdzie uzyskała tytuł licencjata w 2009 roku. Następnie Zanellato przeniosła się do Szwajcarii, do ECAL, gdzie ukończyła Tytuł magistra „Projektowania Produktu” w czerwcu 2011 r. Zanellato pracuje obecnie jako projektant produktu w dziale projektowym Fabrica w centrum badań komunikacyjnych finansowanym przez Benetton Group.
"Mój projekt jest eklektyczny i zawsze w toku; Zacząłem we Włoszech, rozwijając silne zrozumienie funkcjonalności przedmiotów.Po zdobyciu tytułu licencjata chciałem bardziej skupić się na kształtach.Badania, które zebrałem podczas moich studiów magisterskich, dotyczyły tego, jak zaprojektować przedmiot, który nie ma granic, żadnych zasad, których trzeba przestrzegać , tylko aspekty wizualne i emocjonalne, które zmieniają się w zależności od osoby. Obecnie skupiam się w moim projektowaniu na przedmiotach, które mają za sobą historię."

Tagi

Atypik, Giorgia Zanellato, Balon, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe z tkaniny, Pościel Lampy stołowe, Bawełniane lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa stołowa Atipico Balloon

Lampa stołowa Atipico Balloon

Lampa stołowa z tkaniny dekoracyjnej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek