SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stołek Secondome Edizioni H Zobacz większe

Stołek Secondome Edizioni H

KOD: 250sdsecondomeedizionih

ID: 142096

Rodzaj meblaStołek
ProjektantCoralla Maiuri
ProjektantGiorgia Zanellato
ProducentSecondome Edizioni

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Secondome Edizioni H

Niski tapicerowany stołek z aksamitu

Rodzaj: Stołek
Projektant: Giorgia Zanellato, Coralla Maiuri

Dane techniczne

65 x 40 x wys.60 cm

Opis

Nazwa projektu nawiązuje do uczucia oczekiwania i ekscytacji, które poprzedza spotkanie i jest głęboko związana z przeznaczeniem przedmiotów: ławek, taboretów, lustra, toaletki i parawanu. Współpraca zaczęła się jako gra. Artystka Coralla Maiuri, zainspirowana zdjęciami swoich porcelanowych elementów, projektuje kolekcję odważnych kolorowych aksamitnych tkanin. Jej chęć ukształtowania ich w coś równie odważnego, ale wyrafinowanego, sprowadza ją, przez Claudię Pignatale, razem z projektantką Giorgią Zanellato. Oczekuje kobieca i zmysłowa kolekcja, która łączy w sobie smak klasyki i współczesności w meblach wykonanych ze złotego mosiądzu, szkła i aksamitu.

Informacje o zakupie

Wszystkie Przedmioty Secondome są indywidualnie wykonywane ręcznie przez mistrzów rzemiosła. Wszelkie nieregularności lub naturalne skazy nie powinny być błędnie interpretowane jako wady, ale jako integralne elementy, które sprawiają, że każdy ręcznie robiony kawałek jest wyjątkowy.

Giorgia Zanellato

Giorgia Zanellato - zdjęcie projektantaGiorgia Zanellato to włoska projektantka produktów urodzona w Wenecji w 1987 roku.
Rozpoczęła studia projektowe na Uniwersytecie IUAV w Wenecji, gdzie uzyskała tytuł licencjata w 2009 roku. Następnie Zanellato przeniosła się do Szwajcarii, do ECAL, gdzie ukończyła Tytuł magistra „Projektowania Produktu” w czerwcu 2011 r. Zanellato pracuje obecnie jako projektant produktu w dziale projektowym Fabrica w centrum badań komunikacyjnych finansowanym przez Benetton Group.
"Mój projekt jest eklektyczny i zawsze w toku; Zacząłem we Włoszech, rozwijając silne zrozumienie funkcjonalności przedmiotów.Po zdobyciu tytułu licencjata chciałem bardziej skupić się na kształtach.Badania, które zebrałem podczas moich studiów magisterskich, dotyczyły tego, jak zaprojektować przedmiot, który nie ma granic, żadnych zasad, których trzeba przestrzegać , tylko aspekty wizualne i emocjonalne, które zmieniają się w zależności od osoby. Obecnie skupiam się w moim projektowaniu na przedmiotach, które mają za sobą historię."

Tagi

Secondome Edizioni, Giorgia Zanellato, Coralla Maiuri, Oczekiwanie, Stoły i krzesła, Stołki, stołek, Niskie stołki

Napisz opinię

Stołek Secondome Edizioni H

Stołek Secondome Edizioni H

Nazwa projektu nawiązuje do uczucia oczekiwania i ekscytacji, które poprzedza spotkanie i jest głęboko związana z przeznaczeniem przedmiotów: ławek, taboretów, lustra, toaletki i parawanu. Współpraca zaczęła się jako gra. Artystka Coralla Maiuri, zainspirowana zdjęciami swoich porcelanowych elementów, projektuje kolekcję odważnych kolorowych aksamitnych tkanin. Jej chęć ukształtowania ich w c...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek