ERIC SOLÈ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ERIC SOLÈ

Produkty projektanta: Eric Solè

Moje pierwsze projekty koncentrowały się bardziej na badaniach technicznych nad zasadami transformacji, składanymi krzesłami, lampami biurowymi lub wykorzystaniem materiałów do wykorzystania ich właściwości projektowych jako rollmob dla Megalit.
Moje zainteresowanie projektowaniem oświetlenia opiera się obecnie na ciągłej ewolucji dostępności surowców. Więcej niż tylko nowe materiały, to przede wszystkim pojawianie się trwałych źródeł kształtów i rozmiarów różnych technik. Nowością jest to, że możemy przewidzieć kształt oprawy. Wszystko jest nowe i wiele do odkrycia, co mnie interesuje.
Piękna lampa powinna być jak żywy przedmiot, obracający się po oświetleniu. Powinna z nami porozmawiać, oświecić nas i zapewnić nam pocieszenie, gdy jest ciemno.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek